Новий Mercedes CLA AMG A 35 з'явився на дорогах (фото)

З'явилися перші реальні відомості про седан Mercedes-Benz А-класу в "зарядженої" версії AMG. Модель покликана стати однією з найбільш компактних і доступних в лінійці потужних седанів CLA від інженерів з Німеччини.

Німецький автовиробник розсекретив інформацію про новий седан А-класу, над створенням якого працювало «придворне» тюнінг-ательє AMG. Новинка отримала індекс 35. Якихось несподіванок не сталося. Інженери будували спортивний седан за рецептом, який застосовувався при створенні хетчбека з аналогічним індексом. Нагадаємо, що Mercedes представив його трохи раніше. Далі пропонуємо подивитися фотографії новинки.

На вулиці впізнати новий Mercedes CLA AMG A 35 можна по передньому спліттеру. На кузові автомобіля з'явилися накладки на пороги. На кришці багажника присутній спойлер. Крім цього спортивний седан виділяє ще й новими колісними дисками. Для новинки пропонуються колеса розміром R19. Також для седана виробник буде пропонувати кілька опціональних пакетів. З їх допомогою можна легко кастомизировать екстер'єр. Наприклад, один з пакетів AMG Aerodynamics забезпечує шині прекрасні аеродинамічні характеристики.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються