Грамотний підбір запчастин - гарантія безпроблемної експлуатації будь-якого авто

Будь-якому, навіть дуже надійному, автомобілю при експлуатації потрібні запасні частини, витратні матеріали, мастильні та технічні рідини. Вибір комплектуючих на сьогоднішній момент досить великий. Якщо раніше була проблема дефіциту, то сьогодні виникає проблема вибору. Крім оригінальних деталей ви можете зустріти безліч аналогів або замінників. Сьогодні хотілося б поговорити про правильний вибір неоригінальних запчастин.

Ні для кого не секрет, що великі світові виробники комплектуючих випускають деталі, які відправляються на конвеєр автовиробників і в сервісні центри (автомагазини) в якості оригінальних запчастин. Ці ж деталі ви можете зустріти в якості неоригінальних комплектуючих, але вже за нижчою ціною. Тобто ми просто переплачуємо за бренд і упаковку. Конструктивно ж оригінал і неоригінал мало чим відрізняються, адже виробляють такі деталі на одному заводі за однією технологією і з застосуванням одних матеріалів.

Розібратися, чи варто переплачувати за рідну упаковку, допоможе тільки досвідчений менеджер з продажу цих запасних частин. Знайти таких фахівців можливо в великих магазинах авто запчастин. Якщо ви живете в Україні, тоді вам можна порекомендувати інтернет-магазин запчастин, де вам можуть дати грамотну консультацію по підбору комплектуючих.

Роль оригінальних і неоригінальних запчастин зараз зросла через економічні негаразди. Адже всі ми хочемо заощадити, при цьому забезпечивши свій автомобіль надійними расходниками і комплектуючими. Правда варто відзначити, що деякі виробники працюють тільки на конвеєр автовиробника і ту ж продукцію в неоригінальною упаковці не продають. Тоді у вас є вибір, купувати дорогий оригінал або брати дешевший аналог.

Але при покупці аналога потрібно бути готовим до того, що деталь не прослужить покладений термін. Адже сторонні виробляли не володіють технологіями виробника-постачальника на конвеєр і можуть заощадити на матеріалах і методах виробництва. В цьому випадку необхідно шукати виробника. якому можна довіряти. Не варто брати комплектуючі маловідомих китайських брендів. Зверніть свою увагу на європейських, американських виробників. Адже в цих країнах стандарти виробництва досить високі і навряд чи вони будуть робити відверту підробку.

У будь-якому випадку вибір за вами. А дізнатися про ті чи інші виробниках запчастин можна з відгуків в інтернеті. Адже напевно хтось, то вже випробував цю запчастину до вас і поділився враженням на форумі або в соцмережах.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються