Kia

Секрет безпроблемної експлуатації повного приводу на кросовери Kia

Кожен автолюбитель прекрасно знає, щоб продовжити ресурс двигуна, необхідно вчасно міняти масло і фільтр. Добре було б проводити періодичну діагностику і не давати мотору граничних навантажень.
Читати далі →

Нове покоління Кіа Соул 2019 року з'явиться в Росії влітку

Нещодавно стало відомо, що Kia Soul нового покоління отримав Схвалення типу транспортного засобу в Росії. Крім того, представники українського представництва корейської марки повідомили, коли саме в дилерській мережі з'явиться новинка.
Читати далі →

Преміум седан Kia K900 отримав цінник і готовий до старту продажів

Крупно габаритна новинка від корейської компанії, седан Kia K900, який раніше продавався під ім'ям Quoris, з'явиться в продажу в дилерській мережі в перший день весни. Для нового автомобіля в чотиридверному кузові виробник буде пропонувати два силові агрегати і один варіант трансмісії. Уже зараз відомо, що вартість новинки збільшиться. Але все ж модель збереже свою цінову перевагу перед конкурентами з Європи.
Читати далі →

Новий Кіа Соул 2019 фото, ціна, відео, характеристики Kia Soul 3 покоління

Новий Кіа Соул 2019 модельного року представили в США, як модель 2020 року (за старою доброю американською традицією). Третє покоління Kia Soul представлене в Лос-Анджелесі отримала новий більш просторий кузов і зберегла свою оригінальну концепцію. Модель розроблена в каліфорнійському дизайн центрі корейського концерну в черговий раз здивувала.
Читати далі →

Марка Kia вирішила порадувати росіян великою кількістю новинок до кінця 2018 року

Так уже склалося, що кінець 2018 роки для українських покупців автомобілів Kia виявився багатий на прем'єри новинок. Модельний ряд оновлюється з неймовірною швидкістю. При цьому покупцям пропонують шини на будь-який колір і смак.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються