Оренда і прокат автомобілів в Києві

Ділові люди, мандрівники або просто наймані працівники, яких відправили у відрядження, досить часто використовують орендні автомобілі. Це комфортно, зручно і недорого. Розбиратися в особливостях роботи громадського транспорту незнайомого міста, чекати забитих до відмови маршруток або шукати зручних пунктів пересадок може виявитися дешевше, але в ряд чи дозволить заощадити час, а головне нерви.

Київська компанія MEGARENT пропонує якісні послуги з оренди і прокату легкових шин, позашляховиків і навіть мікроавтобусів. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, але надання послуг охоплює майже всю територію України. Тобто ви можете взяти автомобіль в оренду в одному місті, а здати його представникам компанії в іншому. Тим самим оптимізувати свою подорож і витратити мінімум коштів. Детальніше про умови оренди можна дізнатися на http://megarent.ua/ , це офіційний сайт компанії, де вас чекає докладні відомості про контакти фірми.

Особливістю автотранспортного підприємства можна вважати наявність власного автопарку. Велика кількість автомобілів різних класів дозволить вибрати клієнту машину під конкретні ціни. Серед "економ" варіантів представлені седани, хетчбеки перевірених виробників Daewoo, Chevrolet, Ford, Renault і інших марок. Всі машини мають невеликий пробіг. В наявності є абсолютно нові Hyundai Solaris 2016 року випуску. Вартість оренди безпосередньо залежить від терміну прокату. Природно, чим довше термін оренди, тим дешевше вам обійдеться автомобіль.

У преміум-класі компанія MEGARENT пропонує престижні марки, такі як Mercedes-Benz, Jaguar і навіть Bentley. Вартість оренди таких машин досить висока, але хто цінує високий комфорт і готовий платити за власний високий статус такі машини по кишені. Серед позашляховиків можна знайти як недорогі китайські кросовери, так і престижні європейські та японські марки.

Але останнім часом у компанії MEGARENT вважають за краще замовляти мінівени. Такі машини дозволяють перевозити з комфортом не тільки кілька пасажирів, а й досить велике кількості додаткового багажу. Ідеальний варіант для групових корпоративних поїздок. Всі машини компанії знаходяться в ідеальному технічному стані мають кондиціонер або клімат-контроль і не підведуть вас і ваших близьких в поїздках по Україні.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються