Porsche Cayenne отримає потужну гібридну версію

Вседорожник Cayenne нового покоління компанія Porsche активно випробовує вже протягом декількох останніх тижнів. Саме ця обставина і дозволило проникнути в мережу важливою технічною інформацією, що стосується новинки. Відштовхуючись від неї, можна говорити про те, що за зразком сімейство Panamera в компанії будуть вибудовувати сімейство Cayenne нового покоління.

Найпотужніша версія спортивного кросовера Porsche Cayenne буде мати в оснащенні гібридну установку. Цю інформацію вже підтвердив глава фірми Олівер Блюм. Як він заявив, компоненти, які будуть присутні в складі гібридної установки, аналогічні тим, що має Porsche Panamera Turbo Hybrid, представлена ​​раніше. Відзначимо, що саме Panamera в гібріндой версії має всі шанси отримати титул найшвидшого гібридного автомобіля в світі.

В оснащення Cayenne в гібридної версії, який займе позицію флагмана, буде присутній двигун робочим об'ємом 4 л в конфігурації V8. Агрегат буде забезпечений подвійним турбонаддувом. Додатково мотору допомагатимуть електродвигуни, а крутний момент на колеса буде передаватися завдяки 8 ст. роботу. Нагадаємо, що ця силова установка, розміщена під капотом Porsche Panamera, на піку роботи видає 680 «конячок», а величина крутного моменту становить 850 Нм. Автомобілю цього цілком достатньо для того щоб витрачати на прискорення до «сотні» всього 3,4 секунди. Поки незрозуміло наскільки швидкісним виявиться вседорожник з гібридною установкою під капотом. Однак навряд чи варто думати, що він буде більш повільним, ніж Panamera. Також, швидше за все, новинка не зможе проїжджати на електричній тязі більше 50 кілометрів.

Згідно з недавніми заявами, в компанії Porsche не планують тільки цими двома моделями завершувати процес електрифікації своєї лінійки. За неперевіреними даними, в планах німецького автовиробника перетворити свою саму легендарну модель Porsche 911 в гібрид. Однак поки підтвердження від офіційних осіб зі стану компанії ця інформація не отримала. Відзначимо, що в даний момент тривають роботи з виведення в світ суперкара на електричній тязі. Він стане серійною версією раніше представленого прототипу Mission E.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються