Медична страховка для виїзду за кордон

Вам коли-небудь доводилося в лікарню через нещасного випадку або тяжкої хвороби? Ймовірно, це не було весело або дешево, навіть якщо у вас є медична страховка. А тепер уявіть, що те ж саме відбувається з вами в чужій країні з абсолютно іншою культурою, мовою і системою охорони здоров'я.

Навіть якщо ви ніколи не зламали ногу або не захворіли серйозним захворюванням, мільйони інших людей захворіли, і подібні речі можуть трапитися з вами під час перебування за кордоном, що може сильно виснажити ваш гаманець і час.

Через це, якщо ви плануєте поїздку за кордон - особливо в країни з високим рівнем насильства, хвороб або того й іншого - вам необхідно знати про страхування здоров'я під час подорожі. Розподіл вашої медичної страховки до вашого від'їзду може заощадити вам багато грошей і проблем, якщо у вас є проблеми зі здоров'ям під час вашої поїздки.

Розуміння медичного страхування при поїздках за кордон

Хоча у вас вже може бути медична страховка в Сполучених Штатах або в будь-якій країні, в якій ви проживаєте, ви повинні розуміти, що більшість приватних планів медичного страхування недійсні при поїздках за кордон.

Крім того, переважна більшість країн вимагають, щоб іноземні громадяни придбали медичну страховку, що діє в цій країні, як попередню умову в'їзду. Це зроблено для того, щоб ви не стали тягарем для своєї системи охорони здоров'я, якщо ви захворієте або отримаєте травму.

Якщо вам потрібна віза для в'їзду в певну країну, ви, як правило, також повинні придбати діючу медичну страховку в рамках процесу подачі заяви на візу. Наприклад, вам необхідно придбати медичну страховку, якщо ви збираєтеся вчитися за кордоном в певних країнах.

Однак навіть країни, які дозволяють безвізовий режим, зазвичай вимагають медичного страхування, і прикордонники можуть запросити підтвердження в портах в'їзду. Наприклад, Білорусь строго дотримується вимог медичного страхування для іноземних громадян і забороняє в'їзд особам, які не мають страхового покриття.

Медична страховка подорожі зазвичай ділиться на три категорії:

1. Медичне страхування подорожей

Медичне страхування подорожей є стандартним медичним страхуванням і оплачує звичайні медичні послуги. Зарубіжні мандрівники часто купують цей вид медичної страховки, тому що вона покриває переважна більшість випадків. Популярна компанія Тінькофф готова вам допомогти, медична страховка для виїзду за кордон у цій компанії швидше, найвигідніше оформляється. Якість обслуговування на вищому рівні! У них є кілька різних типів планів, доступних для мандрівників.

2. Страхування медичної евакуації

Страхування медичної евакуації покриває екстрену медичну транспортування з даної країни. Це ідеально підходить для:

  1. Мандрівники їдуть у віддалені регіони, де місцева медична допомога недоступна.
  2. Пасажири круїзних лайнерів, оскільки на морських судах є тільки базові медичні послуги.
  3. Мандрівники їдуть в країни, що розвиваються, де медичні установи можуть бути неякісними або не в змозі надати спеціалізовані види допомоги.

Якщо який-небудь з цих сценаріїв застосуємо до вас, розгляньте можливість придбання страхового плану медичної евакуації на додаток до стандартної медичною страховкою на час подорожі. Багато планів медичного страхування при поїздках включають в себе медичну страховку на евакуацію, або як частина загального пакету, або в якості доповнення.

3. Страхування від нещасних випадків

Страхування від нещасних випадків забезпечує покриття, якщо ви страждаєте від серйозного захворювання або травми. Страхування від нещасних випадків також забезпечує покриття, якщо ви помрете за кордоном і хочете компенсувати витрати на похорон.

Страхування від нещасних випадків - хороший вибір для:

  1. Мандрівники, які займаються ризикованими фізичними навантаженнями, такими як скелелазіння або серфінг.
  2. Мандрівники, які турбуються про те, щоб бути покаліченими або убитими в результаті нещасного випадку.
  3. Мандрівники, у яких немає страхування життя або чиє страхування життя є недійсною, коли вони планують подорожувати.
Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються