Volvo

Суворий шведський тюнінг Volvo Amazon

Шведський ентузіаст Хенріс Ларссон вирішив провести тюнінг старовинного автомобіля Volvo Amazon. Найцікавіше, що старенький Вольво знайшли на найближчій смітнику. Кузови автомобілів Amazon знайти на шведській звалищі не проблема. Ці двохдверні купе виробляли в 60-их роках минулого століття, причому автомобілі цієї моделі випускалися в досить великій кількості.
Суворий шведський тюнінг Volvo Amazon

Volvo не хоче створювати престижний седан преміум каса

Керівники концерну Волво, який сьогодні належить китайцям, розповіли що не конкуруватимуть з BMW, Mercedes-Benz і Audi в преміум сегменті дуже дорогих і великих седанів. Тепер імідж Volvo складається з інновацій та екологічних технологій. Женуться за покупцями, які вважають за краще седани з моторами V8 або V12 під капотом, нові господарі шведського автовиробника не збираються
Volvo не хоче створювати престижний седан преміум каса ...

Електрокари Volvo зможуть повністю зарядитися за 1,5 години

У компанії Volvo розробили пристрій, використовуючи яке всього за 1,5 години можна повністю зарядити розряджені батареї. Працювати пристрій може від мереж з різною величиною напруги. Розміщується воно на борту автомобіля.
Читати далі →

Компактний кросовер від Вольво - Volvo V40 Cross Country

Шведський концерн Вольво готує конкурента для BMW X1, це новий Volvo V40 Cross Country. Як очікується новинка буде представлена ​​на Паризькому автосалоні. Офіційно автомобіль буде продаватися тільки в країнах Європи і США.
Компактний кросовер від Вольво - Volvo V40 Cross Country

Volvo робить свої автомобілі безпечніше

Три свої нові розробки в області активної безпеки анонсує шведський концерн Volvo. Головне їхнє призначення - це мінімізувати наслідки зіткнень як з сусідніми автомобілями, так і з несподівано вийшли на дорогу тваринами. У планах компанії вже до 2020 року повністю виключити ризик важких травм в своїх автомобілях.
Volvo робить свої автомобілі безпечніше

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються