Скоро до розетки можна буде підключити навіть Porsche Cayenne

"Підключається" гібридом в 2014 році стане Porsche Cayenne. Електричний двигун потужністю 100 к.с стане складовим елементом гібридної силової установки, завдяки чому деякий час Cayenne зможе переміщатися тільки за рахунок електротяги.


За інформацією одного закордонного автомобільного інтернет-видання, в 2014 році Cayenne повинен пережити невеликий рейстайлінг. Поява в цьому сімействі ще одного гібрида в компанії і хочуть приурочити до традиційної модернізації. Особливістю гібридної версії, яка стане «підключається», є можливість підзарядки батарей від зовнішнього джерела.

Звичайна гібридна модифікація кросовера буде лежати в основі Cayenne e-Hybrid. Однак відмінності все ж будуть присутні. Сучасними літій-іонними акумуляторами і електродвигуном великої потужності буде оснащений цей автомобіль. Проведена інженерами модернізація дозволить проїжджати автомобілю 25 км без підключення до роботи бензинового ДВС. Цікавим моментом є те, що між бензиновим двигуном і коробкою передач буде розташовуватися електромотор, тому навіть при їзді в економічному режимі Cayenne буде залишатися з приводом на всі чотири колеса.

420 к.с - саме стільки складе сумарна потужність електромотора і трилітрового турбо-V6. Така силова установка дасть гібриду динамічні характеристики, які можна порівняти з бензиновими версіями Cayenne. Можливість оснащення даної силовою установкою Porsche Panamera виробником не виключається.

1 коментар: Скоро до розетки можна буде підключити навіть Porsche Cayenne

  • Живуть же буржуї за заповітами Ілліча. Ось і настає тотальна електрифікація всього автомобільно парку Європи. Так і хочеться вигукнути - "Ленін живий, Ленін жив, Ленін буде жити!" Скоро їхна нафта їм нафіг не потрібна буде, самі у себе будемо купувати дорогий і поганий бензин.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються