Ауді автопілот дозволяє водієві дивитися телевізор


Компанія показала нові подробиці нової автономної системи A8

Компанія Audi показала в реальному вираженні, як нова автономна система, яка дебютувала в останньому поколінні флагман марки A8. Технологія Audi AI пілот затору є першим з такої команди, яка відповідає на третьому рівні автономії стандарту SAE.

Основне відміну від другого рівня завершення моніторингу навколишнього середовища оточуючих автомобілів і використовувати більш складні алгоритми для прийняття рішень. Навіть зараз деякі моделі ходової системи для обробки смуги руху транспортного засобу, він працює за допомогою камери чи радару, щоб контролювати відстань до попереду автомобіля, що йде.

На рівні «два» електроніка управляє колеса, акселератор і гальма, але у випадку складної ситуації вимагає втручання людини. У новому Audi A8 має 5 відкритих камер, радар 5, 12 ультразвукових датчиків і лазерний сканер. З їх допомогою автомобіль «дізнається», що ситуація на передній, бічній і позаду нього.

На швидкостях до 60 км / год машина рухається повністю автономно. Після натискання окостів Audi AI центральний водій Consol може не тільки зняти ноги з педалей, але відпустити кермо. У подібних системах в інших автомобілях, розташованих біля керма на короткий час, після чого автомобіль дає знак водієві, якщо він не тримає рульове колесо може прийти до повної зупинки.

Коли Audi A8 не потрібно, з-за якої водій не зобов'язаний постійно стежити за дорогу перед ним. Таким чином, він легко міг би зробити побічний бізнес у Німеччині буде дозволено дивитися телевізор або кіно на DVD. Але він буде змушений узяти контроль над транспортним засобом, коли система запитує.

Система працює як на автомобільних дорогах і дорогах з великою кількістю смуг, в яких немає жодного світлофора. Він працює навіть при русі в пробці на низькій швидкості, використовуючи камеру в кабіні, яка контролює особу водія. Якщо він закрив очі протягом більш тривалого періоду часу, він активує звуковий сигнал. І якщо він буде проігнорований, транспортний засіб повинен почати повільно гальмується до зупинки.

Звуковий сигнал буде активований, якщо транспортний засіб визначає, що затори вже подолано, і може розвивати швидкість понад 60 км / год, Потім з'являється напис на приладовій панелі, яка викликає драйвер взяти під свій контроль над автомобілем. Якщо немає відповіді від людини, що знову призведе до припинення автомобіля.

Поряд з безпілотної системою Audi представила інформаційно-розважальну платформу MIB2 +, який також пов'язаний з автопілотом. Він реалізований так званий «гібрид навігації.» Він обчислює маршрут, по якому буде рухатися автомобіль, беручи до уваги перевантаженість. Інформація постійно оновлюється.

Передача даних між серверами і системою A8 буде використовувати самі швидку, принаймні, тимчасовий стандарт для підключення LTE Advanced. Новий тип навігації буде пропонувати нові можливості для управління. При наближенні до пробці, наприклад, водій буде мати можливість переміщати пальці, щоб збільшити екран проблематичний ділянку дороги, а потім шукати альтернативний маршрут транспортування.

Навігаційна система сама працює з додатками для смартфонів myAudi, що дозволяє йому бути запущено до часу вильоту. Тревненской драйвер тільки вказати адресу, за якою вони мають намір йти і навігації тільки вибрати маршрут, беручи до уваги всі його особливості.

В Інгольштадті вважають, що введення автопілота відбуватися поетапно. Великий probem є отримання омологації, для яких повинні бути прийняті закони, predid deystvayshti в різних країнах.

Фото: Audi

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *