Volvo

Концерн Вольво показав в Женеві черговий концепт Volvo Concept Estate

Ще влітку минулого року шведським концерном було представлено перше Volvo Concept Coupe. Те, що представлений концепт буде першим в серії з трьох прототипів, було зрозуміло вже тоді. Пізніше в Детройті був продемонстрований другий, XC Concept Coupe.
Концерн Volvo показав в Женеві черговий концепт Concept Coupe

Volvo XC Concept Coupe показали в Детройті фото

Американське автошоу продовжує балувати новинками автопрому. Шведські конструктори з Volvo показали кросовер купе XC Concept Coupe. Автомобіль покликаний показати публіці якими в найближчому майбутньому будуть моделі Вольво. Адже зовнішні атрибути концепту XC Concept Coupe тепер будуть переноситься на все нові моделі шведського автопроізвоітеля, який ще став трохи китайським.
Volvo XC Concept Coupe показали в Детройті фото

Новий Volvo XC90 стане ще безпечніше

Шведська автомобільна компанія, основний упор у виробництві шин якої роблять на безпеку оголосила про нову опції для автомобілів Volvo XC90. Позашляховик буде рясніти всілякими системами безпеки, які допоможуть впорається зі складною ситуацією.
Новий Volvo XC90 стане ще безпечніше

Volvo намагається відновити втрачені позиції в США

У круглому столі з журналістами в Детройті на цьому тижні, керівництво Volvo розповіло про найближчі плани розвитку. Основною метою на найближчі 3 роки стане досягнення обсягу продажів в США в 100 тисяч машин на рік. Нагадаємо, пік продажів Вольво в штатах був зафіксований в 2004 році, коли вдалося продати 139 000 машин.
Volvo намагається відновити втрачені позиції в США

Вольво планує істотно збільшити виробництво

Компанія Volvo Cars готується до різкого збільшення продажів. Стратегія по двократного збільшення продажів до 2020 року офіційно представлена ​​інвесторам. В першу чергу компанія Вольво хоче відродити імідж бренду в США. В останні роки в штатах спостерігається скорочення попиту на шведські автомобілі. Нагадаємо, автомобілі Вольво продаються в США з 1957 року.
Вольво планує істотно збільшити виробництво

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються