Peugeot і Citroen готові до більш широкої співпраці з китайцями

Французький автовиробники схоже знайшли собі потужного партнера в Китаї. Peugeot і Citroen пішли по шляху багатьох великих виробників, які у співпраці з місцевими компаніями підкорюють місцевий ринок КНР. Партнером французів стала корпорація Dongfeng Motor Group. Загальні інвестиції в спільні проекти складуть до 4 мільярдів євро.

Концерн PSA, в який входять європейські виробники поділиться технологіями, а китайський Dongfeng зі свого боку пропонує гроші і виробничі ресурси в Китаї. Нагадаємо, PSA і Dongfeng в Китаї мають вже три підприємства з випуску автомобілів.

Офіційний дилер Пежо в Украні компанія "ВіДі Авеню" пропонує мікроавтобуси Peugeot Expert Fourgon на відмінних умовах. Ознайомитися з якими можна на сайті дилера розташованим ось тут . Крім комерційних автомобілів компанія пропонує весь модельний ряд легкових шин французького виробника.

Особливістю автомобільного ринку КНР є, то що закордонні виробники можуть отримати доступ до споживачів, тільки через спільні підприємства з китайськими компаніями. Ввезення ж автомобілів з-за кордону серйозно обмежений митом. В результаті, чого світовим виробникам автомобілів припадає ділиться технологіями з китайськими партнерами. Сьогодні така митна політика принесла хороші результати. Китайський автомобільний ринок став номером один у світі, випередивши багаторічного лідера США.

Сьогодні топ найавтомобільніших країн очолює саме Китай, змістивши США на друге місце, а Японію на третє. Найцікавіше, що Бразилія в найближчі роки може вийти на третє місце за споживанням нових автомобілів. Однак ні КНР, ні Америку Бразильцям не наздогнав.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються