Mazda

Кліренс Мазда СХ 5, реальний дорожній просвіт Mazda CX5 (відео)

Дорожній просвіт Мазда СХ 5 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Mazda CX5 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Мазда 6, реальний дорожній просвіт Mazda6

Дорожній просвіт Мазда 6 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Mazda6 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Мазда СХ-5 2017 фото, відео, комплектації і ціна, технічні характеристики

Мазда СХ-5 2017 модельного року показали ще в листопаді 2016 року в США. Власне пріоритетний ринок для виробника саме Північна Америка. Але тим не менше до їхної країни нове покоління японського кросовера дісталося відносно швидко. Можливо цьому посприяло складальне виробництво у Владивостоці, куди оперативно перенаправили комплектуючі з Японії для виробництва оновленої моделі. У будь-якому випадку нову модель Mazda СХ-5 вже можна купити у українських дилерів.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються