Новий компактний Пежо Peugeot 108 отримає модифікацію TOP, фото, ціна

Peugeot-108-Top

Новий компакт-кар розсекретила компанія Peugeot. Новинка за традицією отримала не назву, а індекс - 108. У порівнянні зі своїм попередником Peugeot 107 нова модель стала більшою, при цьому виробникові вдалося знизити її вага.

peugeot-108-2014

При цьому для європейських споживачів запропонують досить привабливу ціну на модель. У Британії деякі дилери вже заявили, що ціна нового Пежо 108 складе трохи більше 8000 фунтів стерлінгів. Не важко порахувати, що в рублях це близько 480 тисяч руб.

Автомобіль отримав нову моторну гамму. У кузовах трьох типів новинка буде пропонуватися покупцям, в тому числі 5-ти і 3-дверний хетчбек. Серед них є і версія з тканинної дахом зсувного типу. Можете подивитися цю модифікацію у нас на фото Peugeot 108.

3,47 м - такий тепер є довжина у новій компактної моделі 108 французького автоконцерну. У порівнянні з Peugeot 107 це більше, але всього на кілька сантиметрів. Причому, незважаючи на збільшені розміри, вага моделі знизився на 30 кг. Тепер маса моделі Пежо 108 дорівнює 840 кілограмам.

Компанія Peugeot вже поширив інформацію про те, що новинка буде пропонуватися як в трьох, так і п'ятидверному кузові. Однак виробник підготував сюрприз для шанувальників марки. Новинка буде пропонуватися в спеціальній модифікації, яка отримала назву Peugeot 108 TOP фото якої ви можете бачити у нас в статті.

Тканинний дах - це основне, чим це модифікація відрізняється від інших. Автомобіль оснащений електроприводом, за допомогою якого дах легко зсувається до місця кріплення двері. 76х80 см - такі розміри має отвір, яке відкривається над пасажирами при розкритою даху. Наявність на ринку таких моделей, як Fiat 500C або Citroen DS3 Cabrio, швидше за все, і змусило французького автовиробника випустити на ринок таку модель. Вони схожі з новинкою Peugeot тим, що мають в своєму оснащенні схожі механізми.

Виробник заявляє про те, що якнайширші можливості для індивідуалізації отримає найменший в модельному ряду Peugeot. Кузови восьми квітів будуть пропонуватися для цієї нової моделі. Відзначимо, що серед них будуть і два унікальних. Версія трехдверний хетчбек до того ж в своєму розпорядженні два схемами двокольорового забарвлення. Три кольори даху будуть пропонуватися для версії 108 TOP!

З одним з шести варіантів накладок на передню панель можна скомпонувати три варіанти оббивки інтер'єру. Крім цього передбачено сім програм персоналізації. Кожен Peugeot 108 буде дуже унікальним з таким широким вибором всіляких опцій. Про це вже встиг заявити бренд-менеджер проекту Беатріс Гарік.

Вибрати потенційні покупці зможуть і силовий агрегат. Моторна гамма для цієї моделі включає два мотора потужністю 69 і 83 кінських сили. Причому відзначимо, що з 5 ст. «Механікою» агрегатується найпотужніший мотор в 83 л.с. А менш потужний мотор може бути з'єднаний не тільки з роботом, але і з механікою.

Широким спектром обладнання та опцій виробник з Франції планує оснастити нову модель. У списку опцій присутній автоматичний кондиціонер (клімат-контроль) і мультимедійна система. Крім них в нього входять асистент старту на підйомі і колісні диски розмірністю до 15 дюймів. Продажі нового Peugeot 108 в Європі стартують першого липня, коли автомобіль добереться до Росії і яка буде точна ціна Пежо 108 поки не відомо.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються