Яке скло поставити на Hyundai Santa Fe

Ми знаємо, що в 2013 році вийшов новий Hyundai Santa Fe. Багато що змінилося, багато стало краще. Нагадувати про переваги нового Санта Фе власнику такого авто напевно буде марною тратою часу. Набагато актуальніше буде тема, яка стосується того, яке ж лобове скло на новий Хендай Санта Фе http://masterprofi.net/hyundai/hyundai-santa-fe/ краще купити: оригінал або не оригінал?

Новий Санта Фе став не тільки розумніший, але і практичніше для свого власника. Це стосується і скління автомобіля. Тут застосований обігрів спокою щіток склоочисника, що раніше було вже на що вийшов в 2011 році Солярісі. Все це на додаток до вже наявних раніше в стандартній комплектації датчикам дощу і світла, місцях для антени GPS, вікна під VIN-номер і іншим «примочкам». Все це звичайно ж відбилося на ціні лобового скла для Hyundai Santa Fe. Як і раніше, воно виробляється компанією AGC і в максимальній комплектації коштує понад 12 тис. Рублів. Але чи варто це вважати вигідним вкладенням? Однозначно ні.

Для тих кому оригінальне лобове скло на Хендай http://masterprofi.net/hyundai/ Санта Фе не так вже й принципово, можна взяти скло марки Sekurit, яке стоїть на стільки ж і має всі ті ж функції, включаючи обігрів. Але на цьому вибір скла з обігрівом закінчується. У Sekurit є велика різноманітність скла для Santa Fe і наступна комплектація з усіма тими ж функціями, але без обігріву обійдеться вам в 8 тис. Рублі. Тобто економія складе близько 4 тис. Рублів, а це 30% початкової ціни за оригінальне лобове скло.

Викидаючи всі додаткові функції, можна зупиниться на варіанті з VIN номером і блакитною смугою від сонця за 6 тис. Рублі. А це тільки 50% від того, що просять за оригінальне лобове скло. І пам'ятайте, це поп раніше Sekurit - скло європейської якості.

До сих пір ми говорили про скло європейського виробництва. До того ж воно було ще про одним з найдешевших. Далі йшов тільки дорогою Pilkington, який ви навряд чи захочете взяти. Але є скло, яке перевершило всі марки за ціною - це лобове скло на Hyundai Santa Fe від китайської фірми Benson. Всього за ціною близько 3 тис. Рублів ви отримаєте скло тієї ж комплектації, що і за 6 тис. Руб. від Sekurit. Але що ж з якістю, запитаєте ви?

Звичайно ж не варто звертатися в перший-ліпший магазин і просити там найдешевше скло на Hyundai Santa Fe. Так можна з великою ймовірністю придбати неякісне скло. Розпитайте свого автомайстра - він обов'язково повинен знати, де продаються якісні скла. Купуючи скло у перевірених продавців, ви тим самим забезпечите себе від покупки неякісного товару, навіть у випадку з китайським склом марки Benson.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються