Renault

Історія створення Рено Логан

Сьогодні розповімо, про історію моделі Рено Логан, який випускається компанією Renault. Вперше інженери компанії, задумалися про автомобілі ще 19 років тому, саме в 1998 році створювалися перші креслення шини. Перше корпоративне ім'я Логана - Renault X90, саме так його називали розробники та інженери компанії.
Читати далі →

Новий кросовер Рено Аркана виходить на український ринок (ціна, фото)

Українське представництво французького концерну Renault нарешті то оголосила ціни на Рено Аркана. Нова модель купеобразного кросовера буде проводиться на краковському заводі французького бренду. При досить великої частки локалізації силовий агрегат все ж будуть поставляти з Європи.
Читати далі →

Рено Аркана останні новини від виробника

Сьогодні український підрозділ Renault вирішило відкрити деякі технічні характеристики Рено Аркана, нового кросовера. Крім технічних відомостей з'явилися свіжі фотографії кросовера. Сам виробник пропонує стежити за останніми новинами Рено Аркана і чекати оголошення старту продажів і публікації цін і комплектацій на нову модель.
Читати далі →

Нові ціни на Рено Дастер 2019 модельного року

Оновлення Рено Дастер 2019 року, яким недавно піддався компактний кросовер Duster, в Renault називають найістотнішим, починаючи з 2015 року. Рестайлінг оновив зовнішність автомобіля і додав «на борт» поліпшеною машини додаткове обладнання. Покращення привели до «перекроювання» прайс-листа і зміни ціни на Дастер.
Читати далі →

Новий Рено Дастер 2019 года фото, ціна, відео, технічні характеристики Renault Duster

Новий Рено Дастер 2019 модельного року вже зараз розбурхує любителів бюджетного кросовера. Неймовірний успіх Хендай Крета потіснила "короля" сегмента для багатьох виявився несподіванкою. Але чим відповідять французи? Адже кросоверів росіяни купують все більше і новий Renault Duster другого покоління міг би допомогти відновити втрачені позиції.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються