Історія автомобільної компанії БМВ (BMW)

Bayerische Motoren Werke (BMW) - саме таку назву отримав завод, який займається авіаційними двигунами, заснований в Мюнхені в 1917 році Густавом Отто і Карлом Раппа. Замовлень на авіаційні двигуни було більш ніж достатньо, причиною тому стала Перша світова війна.

По закінченню війни компанія BMW опинилася на межі зникнення, адже діяла заборона, що стосується авіаційних двигунів. Тому компанія починає займатися автомобілями. Перші машини не відрізнялися видатними технічними характеристиками. Їх можна було назвати простими по конструкції і досить доступними.

Все було спокійно, поки не з'явилася BMW 328 - стала найуспішнішим автомобілем категорії «спорт». Саме з неї і сформувалася ідеологія, якої сьогодні дотримується компанія - «Автомобіль - для водія». Прямий конкурент компанії «Мерседес-Бенц» намагається довести, що «Автомобіль - для пасажирів».

Друга світова війна змусила знову перейти на літакові двигуни і з закінченням війни знову знаходиться на межі, адже заводи зруйновані і діє нова заборона. Знову все з нуля і знову все вдається. Однак занадто сильне захоплення лімузинами послужило черговим розоренням, компанію майже купив «Мерседес-Бенц». Але силами дрібних інвесторів і робочих вдалося знову почати все спочатку.

Тричі починаючи спочатку, сьогодні BMW в умах кожного є синонімом безпеки, комфорту, сучасності та якості.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються