Hyundai

Як збирають Hyundai Solaris в Пітері

Популярний седан Hyundai Solaris пережив на українському конвеєрі вже два покоління. Найбільший автозавод повного циклу являє собою нове сучасне підприємство. Сам завод добудували ще в 2011 році. А ось на повну потужність підприємство вийшло в 2012 році і з тих пір працює в 3 зміни по 8 годин, тобто цілодобово.
Читати далі →

Нова Хендай Елантра 2019 старт продажів в Росії

Старт продажів оновленої Хендай Елантра 2019 модельного року на їхному ринку оголошений офіційно. Виробник навіть опублікував ціни на рестайлінгову Hyundai Elantra, яка в базі подорожчала на 30 000 рублів. Що стосується решти, то поговоримо про це докладніше в їхній статті.
Читати далі →

Ніссан Кикс в Росії може виявитися головним конкурентом Hyundai Creta

Новий бюджетний кросовер Nissan Kicks продовжує свою переможну ходу з глобальних ринків. З'явившись на Олімпіаді в Ріо де Жанейро в 2016 році модель завоювала Латинську Америку, Китай та Індію. Машину виробляють в Бразилії, Мексиці та Китаї. А в Індії недавно налагодили виробництво трохи зрадою, збільшеною в розмірах, модифікації.
Читати далі →

Хендай Санта Фе 2019 комплектації і ціни, фото, характеристики Hyundai Santa Fe

Хендай Санта Фе 2019 року одержав досить осудні комплектації і ціни. Звичайно нове покоління кросовера виявилося дорожчим, але по суті вартість підвищилася неістотно, якщо порівнювати зі старою версією автомобіля. А якщо врахувати наскільки Hyundai Santa Fe змінився в кращу сторону, то така цінова пропозиція є досить вигідним.
Читати далі →

Новий Хендай Туссан 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Hyundai Tucson

Новий Хендай Туссан 2019 модельного року вже доступний покупцям в СНД. Базова ціна нового Hyundai Tucson практично не змінилася. Сегмент кросоверів цього класу вельми конкурентний. Найцікавіше, що лідером на їхному ринку є одноплатформеннік Туссана - Кіа Спортейдж 2019 минулий рестайлінг.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються