Mercedes-Benz

Пікап Mercedes-Benz отримає гібридну версію

На даний момент німецький автовиробник займається тестами пікапа, які проходять в північних країнах. Підтвердження цього отримано недавно від фотошпигунів, яким вдалося зняти автомобіль. Вони звернули увагу на те, що у прототипу, задіяного на тестах, присутній два люка для заливних горловин. Ця деталь навела їх на певні роздуми.
Читати далі →

Mercedes-Benz в Росії збільшив модельний ряд C-Class за рахунок повнопривідних версій

Тепер лінійка С-класу компанії Mercedes-Benz, пропонована на українському ринку, може з повним правом називатися повноцінною. Адже тепер до традиційних «цешкі» додалися нові версії, які мають повний привід. А окремі модифікації отримали під капот більш потужні агрегати. Топової серед потужних версій С-класу є C63 AMG. Ціна новинки складає всього 4 млн. Рублів.
Читати далі →

Новий Mercedes-Maybach S400 4Matic можна буде купити в Росії

Всі знають про бренд «Майбах», який належить «Мерседес». Деякий час назад автомоіль змінив назву на Mercedes-Maybach. Нещодавно на ринку з'явилися версії найпопулярніших седанів MB під цим брендом, які в СНД називають - «п'ятисотий» і «шестисотий».
Читати далі →

Mercedes-Benz розсекретив заряджену версію AMG купе C-класу

Нещодавно компанія Mercedes-Benz розкрила інформацію про свою чергову новинку. AMG-модифікація купе, яка буде відрізнятися досить компактними розмірами. Спортивний автомобіль виділяється своєю потужною силовою установкою, в якості якої в ньому виступає бензиновий мотор битурбо-V8. Виробник для даного автомобіля буде пропонувати його в двох варіаціях потужності.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються