UAZ

4 5 6 1 ... 4 5 6

Новий УАЗ Патріот 2015 відео тест драйв UAZ Patriot

Відео тест-драйвів УАЗ Патріот 2015 модельного року з'явилося досить багато. Ми постаралися зібрати найцікавіші і інформативні відео тести UAZ Patriot. Незважаючи на те, що рестайлінг не передбачає серйозних змін, але в даному випадку з'явилося багато цікавих речей. Вклеювати скла, бампера щільно кріпляться до кузова, а не до рами, стабілізатор поперечної стійкості, зовнішність з новою оптикою і навіть світлодіодами. У салоні з'явилася мультимедійна система, камера заднього виду, навігація, інша обшивка крісел.
Читати далі →

Новий УАЗ Патріот 2015 свіжі відгуки власників UAZ Patriot

uaz-patriot-2015-foto

Новий УАЗ Патріот 2015 модельного року безумовно викликав інтерес у багатьох покупців. Тут же з'явилися свіжі відгуки власників UAZ Patriot. Остання версія Патріота покликана серйозно поліпшити імідж не дуже якісного складання і технічних проблем, які давно набули хронічного характеру.
Читати далі →

Новий УАЗ Патріот 2015 відео, ціна, фото нового UAZ Patriot 2015 року, характеристики

novyi-uaz-patriot-2015

Новий УАЗ Патріот 2015 модельного року пережив чергове оновлення. Крім технічних нововведень і змін екстер'єру відбулася модернізація виробництва. Конвеєр зі зборки нових UAZ Patriot збільшили вдвічі. У технологічний процес ввели такі нововведення, як вклейка лобового і заднього скла. Раніше їх просто вставляли за допомогою гумового ущільнювача.
Новий УАЗ Патріот 2015 відео, ціна, фото нового UAZ Patriot 2015 року

4 5 6 1 ... 4 5 6
Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються