Мерседес Спринтер отримав повний привід 4х4 (фото)

Німецький автовиробник Mercedes Benz повідомив, що поліпшив оснащення фургонів Sprinter поточного покоління. Автомобілі, що пропонуються на українському ринку, тепер матимуть в складі технічної начинки систему повного приводу 4х4. Машини з приводом на обидві осі покупці можуть замовляти вже зараз. Крім можливості використовувати всі можливості трансмісії, модернізований «Спринтер» отримав і ще одне важливе нововведення - поліпшену геометрію кузова.

Передня вісь у повнопривідних мікроавтобусів Mercedes Benz Sprinter підключається на передній панелі. Але здійснювати дану маніпуляцію можна тільки до швидкості 10 км / ч. При цьому 65% тяги, створюваної двигуном, зосереджено на задній осі. Функція регулювання тягового зусилля 4ETS, яка йде в комплекті з системою повного приводу, може в автоматичному режимі пригальмовувати одне або відразу кілька коліс, які втратили зчеплення з дорожнім покриттям. Таким чином, відбувається перерозподіл тяги між іншими колесами, які зберегли зв'язок з дорогою. У керівництві автовиробника заявляють, що нова система, встановлена ​​в «Спринтер», може замінити собою блокування відразу трьох диференціалів - міжосьового і двох міжколісних.

Фургони з повним приводом від «Мерседеса» отримали і ще одну нову можливість - водій може короткочасно відключати антипробуксовочную систему. Цей захід дозволяє легше справлятися з дорожніми неприємностями, в яких опинився автомобіль. Але коли швидкість досягає позначки в 40 км / год, то система в автоматичному режимі повертається до роботи. Щоб мікроавтобус став більш прохідним, в якості додаткової опції німецький автогігант пропонує знижувальну передачу. Завдяки їй відбувається зниження передавального відносини на 42%. Також автомобіль може бути оснащений асистентом допомоги при спуску.

Тільки установкою системи повного приводу в поліпшену версію «Спринтера» Mercedes Benz не обмежився. Він оснастив автомобіль ще і переробленої ходовою частиною. Робота з модернізації підвіски, проведена фахівцями компанії, полягала в підвищенні дорожнього просвіту. Це позитивним чином позначилося на геометричних характеристиках автомобіля. Кути в'їзду і з'їзду помітно зросли. Тепер вони складають 26 і 25 градусів. Нагадаємо, що у стандартній моделі ці показники становлять 16 і 17 градусів відповідно. Також зріс і кут рампи. З колишніх 14 градусів він зріс до 23.

Виробник заявляє, що здібності до подолання підйомів у модернізованого «Спринтера» зросли на 20%. Необхідно відзначити, що маса фургона після появи в її оснащенні системи повного приводу дещо збільшилася. Вага фургона виріс на 140 кг. У німецькій компанії вже повідомили, що мінімальний цінник на повнопривідну версію «Спринтера» складе 3 759 000 рублей.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються