Новий УАЗ Патріот в 2016 році стане ще якіснішим

sborka-kuzova-uaz-patriot-2016-foto

Новий УАЗ Патріот 2016 після серії зовнішніх оновлень екстер'єру стає більш якісним. Адже не секрет, що саме якість збірки викликає найбільші нарікання у покупців позашляховика. Чергова модернізація складальної лінії ульяновського автозаводу дозволить збирати міцніші і геометрично точні кузова для УАЗ Патріот 2016.

Як повідомляє прес-служба УАЗа, тепер в чеху зварювання кузова працює нове корейське обладнання компанії Kyungki Industrial Co. Ltd і Sejin Global. Претензії покупців на погано відкриваються двері або погану забарвлення тепер повинні піти в минуле. Устаткування дозволить зварювати кузов набагато якісніше, а геометрична точність всіх точок кузова покращиться на 10-12 відсотків.

За час новорічних свят провели ремонт лінії забарвлення і антикорозійної обробки рам і кузовів позашляховика. У систему контролю якості забарвлення впровадили ультразвукову перевірку на приховані дефекти. Багато власників позашляховика УАЗ Патріот скаржаться на іржу, яка досить швидко виникає на кузові, без додаткової обробки антикором. Можливо шини випущені після 1 лютого будуть позбавлені цього дефекту.

Але головна подія на Ульяновському конвеєрі має відбутися ближче до літа 2016 року, коли під капот позашляховика будуть встановлювати новий бензиновий двигун потужністю 150 к.с. Який замінить досить ненажерливий 2.7 літровий атмосферник потужністю 128 к.с. При цьому робочий об'єм нового двигуна УАЗ Патріот за чутками знизять до 2 літрів. Є відомості, що новий движок отримає турбонаддув, що дозволить вичавити з силового агрегату більше 300 Нм крутного моменту.

УАЗ Патріот традиційно люблять переробляти під безкомпромісне бездоріжжі. Тюнери всіх мастей покращують трансмісію машини установкою межколесних диференціалів, лебідки, збільшують дорожній просвіт і ставлять вантажні шини http://paritetavto.ru досить великого розміру. По суті недолік українського автомобіля у вигляді неякісного складання компенсується широкими можливостями по переробці рамного авто під різні цілі.

Невисока ціна, щодо інших іноземних позашляховиків, є ще однією перевагою Ульяновської машини. А при нинішньому курсі рубля альтернатив Patriot не має. Головне не забувати, відразу після покупки даного авто необхідно потурбуватись про додаткову антикорозійного захисту кузова. Це добре знають досвідчені "уазоводи".

У 2016 році УАЗ заявив про намір продавати свій позашляховик в країни далекого зарубіжжя. В уряді навіть готові виділити гроші на переробку леворульного Патріота під праве кермо. Адже в ПАР, Індонезії та інших країнах, що розвиваються, куди збираються експортувати машину рух правостороній.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються