UAZ

Новітній УАЗ Патріот 2015 года фото, ціна, відео, характеристики UAZ Patriot

uaz-patriot-2015-foto

Новітній УАЗ Патріот 2015 модельного року став черговим проривом для ульяновського автозаводу. Більш сучасний зовнішній вигляд, нова технологія збірки і антикорозійної обробки, осудна ціна і незмінно видатні позашляхові характеристики UAZ Patriot. Всі ці переваги не дозволили новітньому Патріоту серйозно просісти на ринку в кризовий період.
Читати далі →

Розміри УАЗ Патріот габарити, багажник, розмір кузова пікапа UAZ Patriot

gabarity-uaz-patriot

Розміри УАЗ Патріот габарити його модифікації в кузові пікап. Сьогодні розповімо і покажемо про всі особливості габаритів UAZ Patriot. Для наочності вдалося добути навіть офіційні зображення зі схематичними лінійними розмірами самого виробника. Все це тільки для їхних читачів.
Читати далі →

Шини УАЗ Патріот тиск, розміри, зимові, грязьова гума UAZ Patriot

uaz-patriot-na-gryazevoi-rezine

Шини УАЗ Патріот досить цікава тема, оскільки тиск, розміри і тип гуми серйозно впливають на поведінку автомобіля. Варто враховувати, що зимові шини або грязьова гума UAZ Patriot повинна встановлюватися з урахуванням умов експлуатації і рекомендації виробника шин.
Читати далі →

Новий УАЗ Патріот пікап ціна, фото, відео, технічні характеристики UAZ Patriot Pickup

Новий УАЗ Патріот пікап не користується такою ж популярністю, що і його п'ятидверний побратим навіть незважаючи на прийнятну ціну шини і його незаперечні переваги. Але покупці у пікапа в СНД завжди знаходяться. Зазвичай UAZ Patriot Pickup пріобрітают в якості другої машини в сім'ю для періодичних поїздок на полювання чи риболовлю при повній відсутності доріг. Брати для цих цілей більш дорогий іноземний пікап дорого, та й шкода його розбивати на їхних напрямках.
Новий УАЗ Патріот пікап ціна, фото, відео

Новий УАЗ Патріот тест драйв відео UAZ Patriot

novyi-uaz-patriot-2015

Новий УАЗ Патріот тест драйв якого вельми хвилює потенційних покупців, та й просто любителів таких машин, однозначно буде цікавий адептам вітчизняного автопрому. Відео UAZ Patriot знайти не складно, досить багато роликів є на Ютуб. Але деякі дивитися неможливо, через їх недоладності і малої інформативності. Тому ми пропонуємо найцікавіші відео огляди і найсвіжіші тест-драйви нового Патріота 2015 модельного року.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються