Mercedes-Benz

Мерседес-Бенц і трохи історії успіху

Сьогодні, одним з найвідоміших німецьких автомобілів є Мерседес. Нині, це вже класика автомобілебудування та власну назву для стильного, іміджевого автомобіля з хорошими технічними характеристиками.
Читати далі →

Мерседес Спринтер отримав повний привід 4х4 (фото)

Німецький автовиробник Mercedes Benz повідомив, що поліпшив оснащення фургонів Sprinter поточного покоління. Автомобілі, що пропонуються на українському ринку, тепер матимуть в складі технічної начинки систему повного приводу 4х4. Машини з приводом на обидві осі покупці можуть замовляти вже зараз. Крім можливості використовувати всі можливості трансмісії, модернізований «Спринтер» отримав і ще одне важливе нововведення - поліпшену геометрію кузова.
Читати далі →

Відкриття заводу Мерседес в Солнечногорську (Єсипова)

Сьогодні відбудеться відкриття заводу Мерседес в Солнечногорську. Точніше в Солнечногорском районі Московської області в індустріальному парку Єсипова. Новий завод Mercedes-Benz в Росії отримав назву "Московія". Очікується, що на урочисту церемонію приїде сам В.В. Путін.
Читати далі →

Кабріолет Mercedes-Benz Е-класу (фото) представлений офіційно

Модифікацію Е-класу 2017 відкритої версії кабріолет представив німецький автовиробник. Особливість новинки полягає в присутності тканинної даху складного типу. Значне число змін інженери і дизайнери внесли в нову версію кабріолета, який має чотири місця. Саме завдяки їм він серйозно відрізняється від автомобіля попереднього покоління, а також не схожий на Е-клас в кузові седан і купе.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються