Лада Х Код фото, відео, технічні характеристики, двигун, розміри LADA XCODE Concept

Новинка LADA XCODE Concept стала справжнім цвяхом програми Московського автосалону 2016 року. Концепт Лада Х Код викликає гордість за вітчизняний автопром. Тим більше вже відомо, що модель з'явиться на ринку в 2018 році. Ваш покірний слуга і автор цього блогу вже сходив на автосалон і зробив багато фото Лада Х Код, які ви можете оцінити далі. Скажемо відразу, що візуально екстер'єр LADA XCODE виглядає органічно. На перший погляд може здатися, що машина трьохдверна, але це не так. Ручки задніх дверей просто заховані в районі бічних стекол. Далі пропонуємо власні фотографії LADA XCODE.

Фото Лада Х Код

Фото салону Лада Х Код

На жаль в салон Lada XCode заглянути не вдалося. Двері були зачинені, але дещо вдалося розгледіти. По-перше абсолютно нова центральна консоль. Замість важеля КПП стоїть велика шайба перемикання режимів трансмісії. Приладова панель так же має досить цікавий дизайн. А центральний сенсорний монітор є знімним, з вигляду це звичайний планшет. До речі, зараз буде впроваджуватися нова система телематической платформи LADA Connect, яка дозволяє управляти системами автомобіля за допомогою смартфона / планшета, а в перспективі користуватися з автомобіля хмарними сервісами.

Технічні характеристики Лада Х Код

Габарити LADA XCODE
Розміри нового вітчизняного кросовера візуально оцінити складно, але на око вони дуже близькі до габаритів того ж Лада Х Рей. По довжині модель трохи більше 4 метрів або близько того. При створенні серійного Лада Х Код виробник обіцяється взяти платформу Калини, розмір колісної бази якої становить 2 476 мм, але для новинки базу обіцяють трохи збільшити. Наприклад, колісна база того ж XRay становить 2 592 мм, але навіть при таких розмірах в машині відверто тісно. Так що простору від XCODE чекати не доводиться.

Двигун LADA XCODEВ якості основного двигуна для моделі, яка з'явиться вже в 2018 році виробник анонсував застосування турбомотора. Це не фантастика, а сувора реальність. 1.4 літровий турбомотор з 16 клапанами був розроблений "Автовазом" ще кілька років тому, причому на гроші держави. Ще в 2012 році уряд видало істотні кошти вітчизняному автогігантові на розвиток гібридного силового агрегату з турбодвигуном. "Автоваз" досить швидко освоїв всі фінансові ресурси, а в якості звіту показав гібридну Лада Гранта. Мотор створений на основі двигуна ВАЗ-11194 (1 390 см3 89 к.с.) До 16 клапанного силового агрегату прикрутили турбіну, в результаті потужність вдалося підняти майже до 163 к.с., при моменті, що крутить 240 Нм! Залежно від продуктивності турбіни потужність можна легко варіювати. До теперішнього моменту ставити свою розробку було просто нікуди. Але ось видався випадок і тепер точно відомо, що дана розробка інженерів ВАЗ піде під капот Лада Х Код. Крім того, обіцяють і появу повнопривідної трансмісії. Швидше за все просто запозичать систему повного приводу від того ж Рено Дастера.

Відео Лада Х Код

Відео презентація Ікс Коду з краковського автосалону від журналістів "Авторевю"

Кузов LADA XCODE
Кузов у ​​Лада Ікс Код буде досить цікавим. Передню частину обіцяють взяти від Лада Веста. Тобто компактний кросовер отримає потужні лонжерони, підрамник, L-образні нижні важелі підвіски. Тобто попереду ходова, гідропідсилювач керма і підвіска буде від Lada Vesta, а ось решта силовий каркас кузова буде від Лада Калина з розтягнутою колісною базою. Зверху все це покриють новими кузовними панелями. Напрошується резонне питання, чому не зробити новий кузов? Насправді розробка платформи вельми дороге задоволення, тому простіше модернізувати, а у випадку з Х Кодом скомпілювати дві платформи і отримати оригінальну машину.

З технічної точки зору залишається досить багато неясностей, але на "Автовазі" налаштовані рішуче і готові замінити хетчбек Лада Калина на новітній XCODE. До речі, універсал Lada Kalina після 2018 року (дата офіційної смерті Калини) не пропаде. Просто Лада Гранта отримає новий універсальний кузов, з яким буде випускатися далі. Ну що ж побажаємо удачі "Автоваз". Бажано, що б серійний Ікс Код виявився таким же яскравим, як і концепт LADA XCODE. Дивимося унікальні фото Лада Веста Крос тут.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються