Механічні блокіратори на автомобілі Hyundai

Не секрет, що електронні сигналізації не забезпечують повного захисту від угону. Мало того, електроніка опинившись під контролем злочинців може сприяти викраденню. Адже перехопити і розшифрувати сигнал від брелка дистанційного керування сьогодні не складає великих труднощів.

Тому на ряду з електронними комплексами безпеки найкраще використовувати механічні блокіратори на рульовий вал, коробку передач і капот. Сьогодні поговоримо про самих надійних блокіраторів на автомобілі Hyundai. Адже машини корейської марки досить широко поширені і користуються підвищеним попитом у викрадачів.

Найефективніші механічні блокувальники Hyundai

Основні типи блокаторів можна розділити на три групи. Серед них.

  • Блокування рульового вала
  • Блокування важеля коробки передач
  • Блокування замка капота

Найчастіше встановлюють не один блокіратор, а відразу декілька. Наприклад, секретка відповідає за відкриття капота, не дозволить зловмиснику швидко знеструмити електронну систему безпеки. Фіксація положення рульового колеса не дозволить далеко виїхати. Теж саме з фіксатором важеля коробки передач. Для позашляховиків Hyundai існують спеціальні блокувальники для важеля роздавальної коробки передач. Зазвичай навіть просте наявність додаткових механічних блокувальників може відлякати злочинців. Навіщо мучитися з запорами і втрачати час на з розтин, коли можна викрасти ту ж машину не має такого захисту.

Ще один важливий момент - кваліфікована установка механічних блокувальників на Хендай. Професіонали з краковської настановної студії https://disgear.ru/category/m-hyundai/ готові забезпечити вашу машину додатковим захистом швидко і якісно. Не варто забувати, що від правильної установки залежить безпроблемна експлуатація автомобіля в подальшому.

З огляду на конструктивні особливості Hyundai необхідно приділити особливу увагу вибору механічних блокувальників. Не всі вони однакові. Є універсальні варіанти, а є ті, які створені під конкретну марку / модель. Універсальні можуть обійтися дешевше, але в підсумку зажадають більшого втручання в технічну начинку машини. Логічно вибирати блокувальники створені спеціально під ваш автомобіль. Щоб інтеграція в штатну конструкцію не торкалася життєво важливих систем, але в той же час надійно виконувала свою охоронну функцію.

У будь-якому випадку, перш ніж купувати і встановлювати механічні блокувальники на Хендай варто проконсультуватися у фахівців займаються подібними речами в щоденному режимі.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються