Компактний кросовер від Вольво - Volvo V40 Cross Country

Шведський концерн Вольво готує конкурента для BMW X1, це новий Volvo V40 Cross Country. Як очікується новинка буде представлена ​​на Паризькому автосалоні. Офіційно автомобіль буде продаватися тільки в країнах Європи і США.

Поки поставки в Росію не плануються. Якщо ви захочете купити собі цей автомобіль наприклад в Німеччині, а потім перегнати в їхну країну, то доведеться його трохи адаптувати під їхні суворі умови. Необхідно буде замінити пластиковий захист двигуна на металеву. Крім того, бажано купити Вебасто http://dazvuk.ru/вебасто-webasto/ , що б не виникало проблем взимку. Автомобіль, хоч і шведський, але адаптований буде під м'який клімат тих країн куди його будуть відправляти в першу чергу.

Компактний кросовер побудований на базі хетчбека Вольво V40. У автомобіля збільшений дорожній просвіт (на 4 сантиметри), пластикові захисні елементи, рейлінги на даху. Загалом Вольво не стало винаходити велосипед, а пішла второваною стежкою своїх конкурентів. Адже сьогодні ринок компактних кросоверів швидко зростає і виробники не витрачають час на серйозну модернізацію.

V40 Cross Country отримає ті ж самі мотори, що і звичайний V40. Що ж стосується трансмісії, то практично всі автомобілі будуть передньопривідні і тільки модифікація з мотором Т5 отримає повний привід. Нагадаємо, що мотор Т5 має 2,5 літра обсягу і 245 кінських сил.

Спочатку компакт кросовер Volvo V40 Cross Country хотіли назвати XC40, проте керівництво шведського концерну Вольво відмовилося від цієї ідеї. Оскільки позашляхових якостей у цього автомобіля не так багато. Машина буде позиціонуватися як практичний універсал.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються