Мерседес-Бенц і трохи історії успіху

Сьогодні, одним з найвідоміших німецьких автомобілів є Мерседес. Нині, це вже класика автомобілебудування та власну назву для стильного, іміджевого автомобіля з хорошими технічними характеристиками.

Не дарма ж кажуть, що раз надійний як Мерседес, то буде їздити вічно. Звичайно, це перебільшення і кожному авто рано чи пізно доведеться ремонт. А починалося все не так вже й радісно. Було дві різні компанії «Даймлер-Моторен-Гезелльшафт» і «Бенц». Перспектив особливих у кожної не було до 1926 року, коли було прийнято рішення про злиття і в результаті народилася нова марка - Mercedes-Benz, погасити тривало не один рік конкурентне змагання між брендами.

Mercedes-Benz Nurburg-500

Новий концерн Daimler-Benz очолив Фердинанд Порше з ім'ям якого пов'язують першу солідну серію шин К. Це компресорні авто, які мали близько 6 літрів під капотом і солідну потужність. Їх потім взяли за основу для лінійки S. Поступово почало розростатися виробництво, рости попит і Фердинанд Порше йде з концерну, поступившись своїм кріслом керівника Гансу Нібель. Останній відкрив в фірмі нову сторінку разом з моделями Mannheim-370 і Mercedes-Benz Nurburg-500. Його ж керівництво породило Mercedes-Benz 770 або Гробер, як його тоді називали. До сіли улюблена 200-я версія була зібрана в 1930 році. Тоді ж почалися поставки спортивний Mercedes-Benz 380. Машини були з 2, 0- і 3, 8-літровими моторами, що для тих часів було більш ніж достатньо.

Ступор почався в період війни з 1944 року, хоча післявоєнний ренесанс привів концерн до нових ідей в автомобілебудуванні і отже - нового початку історії. У 1950 році з'являються 300-е автомобілі, які почали називати люксовими, але в той же час, народжувалися і проміжні малолітражки.

Епоху представницьких авто або Аденауера відкрив Mercedes-Benz W186 «300» - лімузин. який однозначно був гідний найбільших похвал за зовнішність і потужний мотор. Далі запалилася зірка W188 300S. Це була платформа для високого старту і зростання перспектив. Один за одним почали народжуватися серії машин, які задавали моду на крила чайки, понтони і плавники.

Сьогодні, Mercedes-Benz має свій журнал, канал мовлення на телебачення і великий комплекс установ. Мало того, концерн нарешті то відкрив власний завод в Росії . Сьогодні в Підкраков'ї збирають легкові машини Е-класу. У перспективі модельну лінійку розширять на 4 моделі. Три з яких будуть кроссоверами.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються