Історія автомобільної марки Jeep

Понад 70 років торгова марка Jeep радує споживачів своїм досконалим і постійно оновлюється модельним рядом. Їздити за кермом такого транспортного засобу мріють багато автолюбителів, так як це найвідоміша марка шин, яка успішно продається в більш ніж ста країнах світу. Вона стала символом якості, оскільки для неї немає перешкод, вона виручить в будь-якому бездоріжжі, пісках і там, де інший автомобіль буде просто безпорадним.

Найбільш популярні моделі сьогодні, це: Grand Cherokee, Cherokee і Wrangler. Їх сміливо можна назвати класикою автомобілебудування, настільки вдало вони сконструйовані. Слід зазначити, що 18% ринку Європи належать позашляховиків Cherokee і Grand Cherokee, які особливо припали до душі досвідченим відмінними транспортними засобами споживачами.

Спочатку, в 1938 році Jeep замовили збройні сили США, так як виникла необхідність в машині, яка б володіла хорошою прохідністю в умовах бездоріжжя, легко управлялася, була маневреної і в той же час досить потужною. Цікавий такий факт, що перші продажі авто, які в подальшому стали базою для сучасних моделей, були зроблені в далекому 1945 році. В кінці цього року понад 360 тисяч власників змогли сісти за кермо власного авто цієї марки.

Спочатку Jeep випускався з масою порядку 979, 78 кг і вантажопідйомністю 299, 38 кг. Повоєнні інженери оснастили його 40-сильний двигун і крутним моментом, рівним 142 Н / м. Автомобіль міг розвинути швидкість до 100 км / год, однак незабаром була випущена повнопривідна модель, яка остаточно підкорила своїми експлуатаційними якостями любителів швидкої їзди.

У наступні роки великою популярністю користувалися такі моделі, як Jeep Wagoneer з кузовом універсал, Jeepster Commando, де вже використовувалися повний привід і автоматична коробка передач. Далі пішов Jeep Wagoneer. Це був повнопривідної універсал з двигуном V6, оснащений одним розподільним валом. У ньому легко могли розміститися 7 чоловік.

До незаперечних переваг цього транспортного засобу розробники вирішили додати нові якості і в 1992 році створили модель надзвичайно комфортну - Jeep Grand Cherokee (ZJ).

Проходить час, але Jeep не перестає користуватися популярністю, завойовуючи щорічно нових шанувальників. Сьогодні ті, хто вважає за краще такий автомобіль, безсумнівно, люди активні і досягли певного матеріального достатку в житті, які цінують практичність, інновації та величезні можливості універсальних транспортних засобів.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються