Аналіз переваг безкамерних і камерних шин

Часи йдуть, смаки, погляди і потреби автовласників змінюються. Раніше попитом користувалися камерні моделі. Більш того, вони практично повністю заповнювали авторинок. 90% загального асортименту займали саме камерні покришки. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Автовласники вважають за краще безкамерну гуму. Уже давно вона витіснила своїх «попередників», знизивши їх популярність на більш ніж 50%. Однак з продажу вони не зникли. На https://lester.ua/ купити гуму високої якості можна будь-якого типу.

Проаналізуємо переваги і недоліки двох різновидів покришок в даній статті.

Оцінка камерних моделей

Судити про конструктивні особливості гуми можна за назвою. Раніше затребувані шини мали камеру, призначену для збереження повітря. Він, в свою чергу, забезпечує оптимальний рівень тиску в колесі. Камерні шини донині купують деякі автовласники з наступних причин:

  • цінова доступність;
  • хороша амортизація;
  • досить тривале утримання повітря.

Що важливо, після ушкодження диска деякий час можна продовжувати рух, так як збережеться потрібний рівень тиску, нехай і недовго. Однак важливо враховувати наступне: шина швидко втрачає колишню керованість і стійкість. Це можна вважати недоліком камерної гуми. Після проколу навряд чи вдасться доїхати до кінцевого пункту призначення або СТО, який знаходиться далеко. Ці шини бояться ушкоджень. Оптимальний рівень тиску зберігається недовго, стрімко падаючи. В екстремальних умовах можна постаратися полагодити камеру або поставити запаску.

Аналіз плюсів і мінусів безкамерних покришок

Конструкція затребуваних сьогодні шин складніше, ніж у «попередників». Саме завдяки їй бескамерной гумі вдається забезпечити водієві стабільні керованість транспортним засобом і тиск. При цьому вони витримують зчеплення з дорогою. Безкамерні шини герметичні завдяки спеціальному шару, що знаходиться на внутрішньому кільці, і системі кріплення. Остання стабільно утримує гуму на призначеному для неї місці.

Головна перевага продаваних позицій - завидна стійкість до проколів. Після пошкодження шини вийде доїхати до найближчої шиномонтажки.

Важливо: після проколу потрібно рухатися на невеликій швидкості!

Інша причина популярності безкамерних покришок - легкість. Їх вага набагато менше, ніж у описаних раніше аналогів. Легкість - це показові ходові можливості і «м'яке ставлення» до підвіски. Автовласники запевняють, що після установки безкамерних шин йде менше палива. Чи є у них недоліки? Безумовно, як і у будь-якого іншого товару. Серед них:

  • поступова стрімка втрата герметичності під час їзди на спущеною гумі;
  • дороге відновлення борту при сильній зношеності;
  • постійне стеження за рівнем тиску;
  • небезпечна їзда при деформованому диску.

Який напрошується висновок? Щоб комфортно їздити, потрібно стежити за станом всього авто. При виборі шин враховуйте виключно власні потреби, тобто умови експлуатації транспортного засобу, покриття дороги і навантаження на машину. Тільки після аналізу потреб вдасться вибрати покришки оптимального типу.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються