Як купити гуму, не будучи професіоналом?

Для того щоб купити гуму, сьогодні не обов'язково їздити по автокрамницях або ринків. Досить відвідати віртуальну мережу, створивши в будь-якому пошуковику запит типу «гума на авто». На що ви отримаєте тисячі і тисячі відповідей де, як і за скільки ви можете придбати все, що вам потрібно.

Автомобільні шини бувають різними ...

Сьогодні купити покришки http://www.disk4car.ru/filter/shiny/ пропонують багато виробників. Вони готові запропонувати як оригінальні, так і сумісні аналоги. До них додаються фізичні особи, які бажають продати не тільки нові, але і «поношені» шини, ціна яких на порядок нижче. Залишається зробити вибір між зимовими, міжсезонними, і літніми шинами. У кожному виді існує цілий спектр модифікацій, мають свої характерні ознаки. А також деякі недоліки.

Зимові шини для авто та їх особливості

Купити гуму / шини в Москві можна без особливих проблем. Тому як спектр для вибору широкий і різноманітний. І щоб не загубитися в ньому, потрібно заздалегідь визначити, чого саме ви чекаєте від нових покришок. Так вам буде легше знайти ті моделі, які за своїми технічними параметрами найбільше підійдуть не тільки до марки або модифікації вашого автомобіля. Але і задовольнять всі ваші побажання. Наприклад, зимові шини, у яких найширший ціновий діапазон, бувають різними.

Головною відмінністю є напрямок і глибина ламелей на їх зовнішній поверхні. Причому найчастіше на одній покришці розташовуються групи канавок з різними кутами нахилу і напрямками. Технічні характеристики такої гуми визначається співвідношенням числа ламелей різних напрямків між собою в сукупності.

1. Якщо ламелі / канавки мають поздовжній напрямок, то це гума на авто для забезпечення максимальної курсової стійкості. Причому як на сухому асфальті, так і на мокрій дорозі.
2. А ось якщо вам вдалося купити шини в Москві з великим числом поперечних ламелей, то ви не турбуйтеся. Це теж різновид зимових шин, але їх головною відмінністю є підвищена прохідність.
3. Але можна купити гуму з однаковим числом поздовжньо і поперечно спрямованих канавок. Це унікальне поєднання обох якостей не дає бажаного результату. Тобто, намагаючись створити щось унікальне і функціональне, виробники комбінують напрямки ламелей в межах однієї шини.

Тобто створюється варіювання між підвищеними швидкісними якостями і прохідністю. Так у виробництво запускаються шини з різними технічними характеристиками. Але в процесі такого поєднання ламелей одного напрямку вдвічі менше, ніж на НЕ гібридних аналогах. Тому бажані ознаки проявляються разом, але в два рази слабкіше. Пропонуємо переглянути каталог гуми на авто тут: http://www.disk4car.ru/filter/shiny/

Шипи або які ще можна купити покришки?

Для багатьох зимові автомобільні шини асоціюються з шипами, але сьогодні практика показує, що не все так добре і гладко з шипованими зимовими шинами. Шипи на шинах мають ряд недоліків, де головними є:

  • зниження ступеня зчеплення, як з мокрим, так і з сухим асфальтом. Що не може не знижувати загальну керованість автомобіля, погіршуючи її;
  • шипи на шинах подовжують гальмівний шлях, особливо це актуально для сухого асфальту;
  • на пухкому снігу шипи недосвідченому водію допоможуть «закопатися».

Ваш вибір автовласники!

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються