Найближчим часом може з'явиться новий кросовер - Mazda CX-4 (фото концепту)

Тизер концепту від компанії Mazda кілька днів тому з'явився в мережі. Дебют нового кросовера пройде у вересні. Однак поки не ясно, чи варто в планах даного виробника запуск кросовера в серію. Якщо в компанії ухвалять рішення відправити концепт Mazda CX-4 на конвеєр, тоді автомобілю доведеться конкурувати з BMW X4.

Назва новинки в перекладі означає «виходити за межі». Даний слоган зараз використовує Land Rover. У самій компанії з приводу нового концепту повідомили, що він стане витком у розвитку вседорожний лінійки марки.

Якщо відштовхуватися від опублікованого тізера, то в концепті Mazda CX-4 японський виробник продемонструє нові стилістичні рішення. У порівнянні з кросоверами, які присутні в лінійці компанії в даний момент, новинка виглядає більш динамічно. Також в її зовнішності простежуються агресивні нотки. Якою буде технічна начинка в новий кросовер, з цього приводу виробник вирішив поки не поширюватися.

За попередньою інформацією, випускаючи цей концепт, компанія хоче увійти в сегмент "крос-купе". Нагадаємо, що в даному сегменті зараз «Мазда» не представлена. Якщо модель потрапить в серію, то в лінійці вона буде розташовуватися між двома кросоверами, вже присутніми в лінійці компанії - компактним СХ-3 і більш габаритним CX-5. Передбачається, що серійна шина отримає ім'я CX-4. Більш реалістично про перспективи нової моделі на ринку можна міркувати тільки після появи предсерийного зразка.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються