Нове покоління седана Volvo S60 2018 (фото)

У автоконцерні Volvo зараз тривають підготовчі роботи, метою яких є представлення сімейства S60 / V60 нового покоління. Нагадаємо, що його складають автомобілі в кузові седан і універсал. На швидку появу нових автомобілів розраховувати поки не доводиться. Однак, незважаючи на це, виробник порадував шанувальників марки і опублікував подробиці про технічну начинку майбутніх прем'єр.

Справжнім проривом став випуск на ринок компанією кросовера XC90 і седана S90 нового покоління. Саме завдяки цим моделям виробник здійснив неймовірний ривок на ринку. Тому не варто дивуватися тій обставині, що в схожому з хітами продажів стилі компанія виконує всі свої наступні моделі. У новинках присутній те ж саме. Говорячи іншими словами, зовнішність, якою наділяють дизайнери компанії нові моделі, мають в своїй зовнішності подібності з флагманами. Подібна доля чекає і нове покоління 60-го сімейства.

Раніше було заявлено про те, що тільки в наступному році виробник представить S60 / V60 нового покоління. Однак журналісти вже домоглися обіцянки від шеф-стиліста шведського концерну Томаса Інгенлата, що більш м'язистими стануть моделі компанії. Схожість екстер'єру новинок з більшими моделями в плані стилістики, за інформацією журналістів одного із зарубіжних видань, буде підкріплюватися головним чином загальної технічною начинкою. Модульна платформа SPA буде використовуватися в якості бази для створення нових S60 / V60. Мотори для новинок будуть пропонуватися такі ж, як і для більших побратимів. Однак тільки бензиновими двигунами лінійка не обмежиться. У неї потраплять і дизелі.

Зараз по мережі гуляє неперевірена інформація про те, що компанія розглядає варіант із оснащенням майбутніх новинок бензиновим агрегатом з робочим об'ємом 1,5 літра. Спочатку інженери шведської компанії цей двигун розробляли для компактного кросовера ХС40. Мотори передбачається оснащувати 8-ступінчастим "автоматом", а додатково системою приводу на всі колеса. Відзначимо, що у нових автомобілів ця система буде пропонуватися в якості опції. Для окремих моторів «шведи» запропонують і «механіку».

Ще один важливий момент, над яким зараз розмірковують інженери Вольво, полягає в можливості запозичити для 60-го сімейства гібридну установку. В якості основного елемента в її складі планується використовувати мотор робочим об'ємом 1,5 л. Гібридна установка, яку виробник планує використовувати в новому поколінні сімейства S60 / V60, спочатку створювалася для XC90. Для компактних моделей вона буде досить потужною через їх невеликих габаритів. Нагадаємо, що вона в змозі видавати 400 к.с. Інженерам компанії прекрасно зрозуміло, що така потужність для цих моделей є надмірною. За попередньою інформацією нове покоління 60-го сімейства виробник планує представити в 2018 році.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються