Новий електрокар Seat el-Born (фото) скоро з'явиться на дорогах Європи

Все більше виробників намагаються потрапити в модний тренд по випуску електрокарів. За справу навіть взялися іспанці з компанії СЕАТ. Загальновідомо, що Seat входить до складу німецького автоконцерну Volkswagen, тому і технології будуть загальними.

Іспанська автовиробник вирішив приєднатися до загально корпоративному тренду і налагодив випуск електричних моделей. Свій перший серійний автомобіль, що працює на електричній тязі, він представить найближчим часом. Новинка, яка буде випускатися на одній платформі з Volkswagen ID, відрізняється від німецького побратима більш агресивними нотками в зовнішньому вигляді.

Експерти галузі не виключають, що тільки в більш яскравої зовнішності і буде полягати основна відмінність іспанського електрокара з німецьким хетчбеком. Справа в тому, що марка Seat просуває себе як виробника спортивних моделей, орієнтованих на молоду аудиторію. Хетчбек на електричній тязі, який виробник представить найближчим часом, отримав назву Seat el-Born. Це невелика компактна модель.

Для створення новинки інженери компанії використовували платформу Фольксваген MEB. Вона розроблялася інженерами з VW для лінійки власних електричних автомобілів. Повідомляється, новинка буде оснащуватися мотором потужністю 204 «конячки» і батареєю 62 кВт. Така технічна начинка забезпечить розгін шини до сотні всього за 7,5 секунд. Уже відомо, що тільки за рахунок електричної тяги автомобіль здатний проїжджати 420 км.

Не виключається, що силову установку, яка з'явиться у новинки, «Сеат» запозичить у Volkswagen ID. Поки це все на рівні припущень. Сам Volkswagen офіційно ще не повідомив подробиць про технічну начинку для своєї серійної електричної моделі. Але потрібно зауважити, що прототип електрокара, який «німцями» був представлений ще в 2016 році, мав в оснащенні більш потужний силовий агрегат.

Швидше за все електрокар буде пропонується виключно на європейському ринку. Принаймні поки виробник не оприлюднив своїх планів щодо можливих поставок моделі на ринку США або Китаю.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються