Гібридний Volvo XC90 буде мати у своєму розпорядженні потужністю в 400 кінських сил

volvo-xc90-gibrid

Найдорожча і потужна модифікація Volvo XC90 отримає гібридну силову установку потужністю близько 400 к.с. при максимальному моменті, що крутить 640 Нм. За цими показниками шведський кросовер обходить багатьох більш престижних однокласників.

А якщо врахувати, що на розгін до першої сотні у Volvo XC90 буде йти всього 5,9 секунд. Те можна цілком змагатися з багатьма спорткарами. Але найцікавіше не велика потужність, а феноменальна економічність позашляховика. За запевненням виробника витрата палива гібридного Volvo XC90 складе всього 2,5 літра бензину.

Як же все це працює запитаєте ви? Технічні подробиці гібридної силової установки Вольво недавно оприлюднили інженери компанії. Крім традиційного бензинового двигуна, є батарея і електродвигуни. При чому батарею може заряджати як двигун внутрішнього згоряння, так і звичайна побутова розетка, якщо є така можливість.

Гібридний Volvo XC90 має кілька режимів роботи. Якщо ви хочете переміщатися взагалі без використання бензинового мотора, тоді запасу енергії вистачить на 40 км. У наступному режимі в разі необхідності підключається турбодвигун, який як заряджає акумулятори, так і обертає передні колеса. Задні колеса обертають електромотор потужністю 80 к.с. при максимальному моменті, що крутить 240 Н. м

Найцікавіше, що батарею заряджає не тільки двигун або побутова електрична мережа, але і гальмівні механізми які рекуперують кінетичну енергію, перетворюючи її в електричну. Схема роботи всієї гібридної установки Volvo XC90 показана на відео, яке ви можете переглянути далі.

Купити гібридний Volvo XC90 можна буде і в Росії. Поки ціна визначена на рівні 3 999 000 рублей. Поставки в їхну країну почнуться навесні-влітку наступного 2015 року. За подробицями можна вже зараз звертатися до дилерів шведського концерну. Volvo офіційний дилер краква http://volvocarm1.ru/ пропонує весь модельний ряд автовиробника. Якісне та кваліфіковане гарантійне і пост гарантійне обслуговування. Дізнатися про новорічні акції, спеціальні пропозиції на шини Volvo можна на volvocarm1.ru

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються