new-granta

Нова Лада Гранта Крос фото, ціни, комплектації, характеристики Lada Granta Cross 2019

Нова Лада Гранта Крос з'явиться у дилерів пізніше за інших модифікацій Granta. Однак вже зараз ніяких секретів практично немає. Виробник перелицював Kalina Cross, залишивши основні технічні характеристики недоторканими. Основні зміни торкнулися екстер'єру та інтер'єру новинки. Сьогодні розберемо докладніше, що ж змінилося в цій частині.
Читати далі →

Нова Лада Гранта універсал фото, ціни, комплектації, характеристики Lada Granta SW 2018-2019

Нова Лада Гранта універсал створена на базі Kalina в практичному кузові. Виробник не став винаходити велосипед, а просто перейменував шину додавши деякі елементи в екстер'єр та інтер'єр моделі. Однак змін не так мало, як здається на перший погляд. Сьогодні детально розберемо всі зміни досканально.
Читати далі →

Нова Лада Гранта хетчбек фото, ціни, комплектації, характеристики Lada Granta hatchback 2018-2019

Нова Лада Гранта хетчбек з'явилася досить цікавим чином. Виробник взяв звичайну Lada Kalina (яка як відомо з такою назвою припиняє своє існування) додав свіже обличчя і вийшла Granta hatch. По суті мінімум зусиль, невеликий ребрендинг, поновлення екстер'єру та інтер'єру. Але при цьому машина стала виглядати значно краще. Все таки Стів Маттін не дарма працює головним дизайнером на "Автовазі".
Читати далі →

Нова Лада Гранта ліфтбек фото, ціни, комплектації, характеристики Lada Granta liftback 2018-2019

Нова Лада Гранта ліфтбек після поновлення стала виглядати ще краще. Вдалий купеподібний кузов Granta ліфтбек і без того виглядав досить гармонійно і стильно. А зі свіжим обличчям ... в загальному покупців у лифтбека явно додасться. Даний тип кузова з'явився в 2014 році, тобто фейсліфтінг пройшов через 4 роки, що для їхного автопрому прорив. Найцікавіше, що в технічному плані істотних змін не відбулося. Але про все по порядку.
Читати далі →

Нова Лада Гранта седан фото, ціни, комплектації, характеристики Lada Granta sedan 2018-2019

Нова Лада Гранта седан, яка практично не змінювалася з 2011 року пережила довгоочікуваний рестайлінг. Основні зміни торкнулися зовнішнього вигляду, інтер'єру. А ось технічна частина залишилася без суттєвих новацій. Хоча це не зовсім вірно, дещо все-таки змінилося. Але про це ми поговоримо нижче.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються