Кабріолет Mercedes-Benz Е-класу (фото) представлений офіційно

Модифікацію Е-класу 2017 відкритої версії кабріолет представив німецький автовиробник. Особливість новинки полягає в присутності тканинної даху складного типу. Значне число змін інженери і дизайнери внесли в нову версію кабріолета, який має чотири місця. Саме завдяки їм він серйозно відрізняється від автомобіля попереднього покоління, а також не схожий на Е-клас в кузові седан і купе.

При створенні нового кабріолета інженери внесли певні доробки в каркас кузова. Головною метою проведення робіт було збереження параметра ступінь жорсткості кузова на такому ж рівні, що і у «ешки» в кузові купе. В ході робіт інженери зокрема збільшили кількість використовуваних в кузові високоміцних сталей. Дане рішення призвело до того, що вага автомобіля помітно знизився. Щоб зменшити масу оновленого кабріолета, в компанії було прийнято рішення для виготовлення панелей кузова використовувати алюміній.

Конструкція даху нового кабріолета має схожість зі схожими компонентами, які використовуються на кабріолетах С і S-класів. Механізм виготовляє фірма Magna, яка базується в Австрії. На виконання вправи складання даху у кабріолета йде всього 20 секунд. Причому проводити цю маніпуляцію власник автомобіля зможе на швидкості до 50 км / ч.

Виробник вже повідомив про обсяг багажного відділення. Він складе 385 л. Це трохи більше, ніж у автомобіля попереднього покоління. Однак коли дах перебуває в складеному стані, то простір багажника знижується до 310 літрів. При цьому конструктори, розробляючи нове покоління кабріолета Е-класу 2017 модельного року, особливу увагу звернули на багажник. Його вони зробили таким, що тепер в багажне відділення власник оновленого автомобіля може без праці укладати дліномерних предмети. Наприклад, в новому поколінні можна без праці укласти в багажник сумку для гольфу або лижі. Однак така можливість власнику автомобіля надається тільки в тому випадку, якщо задні сидіння автомобіля вільні.

З інтер'єром седана схоже внутрішнє оформлення Е-класу в кузові кабріолет. При створенні відкритої версії інженери використовували ті ж нововведення, які були встановлені на купе Е-класу. Наприклад, в кабріолеті можна виявити дефлектори вентиляції, які були покращені, а крім них для потенційних покупців пропонуються особливі можливості оформлення салону. Виробник пропонує спеціальні сорти шкіри для оздоблення інтер'єру кабріолета. Новинка у відкритій версії в своєму стандартному оснащенні має систему мультимедіа, яку прикрашає екран 8,4 дюйма. В якості опції пропонуються два монітори діагоналлю 12,3 дюйма.

Якщо говорити про безпеку в кабріолеті, то крім подушок безпеки, яких в автомобілі присутній п'ять штук, в базі кабріолет має спеціальні балки, які вбудовані в задню частину кузова. Коли виникає загроза перевороту, то піропатронами вони вистрілюють назовні для того щоб якщо сталося перекидання кабріолета на дах. Таким чином, завдяки балках в задній частині автомобіля буде виключений ризик серйозних пошкоджень для пасажирів. Та й до того ж до цього у них буде певний життєвий простір.

Сучасні автомобілі вимагають професійного обслуговування досвідченими майстрами з використанням передових діагностичних систем. Записатися на діагностику і ремонт в краще СТО Харкова можна тут https://xmotors.com.ua/ , на офіційному сайті сервісу. Обслуговування Мерседес проводять кращі фахівці техцентра.

Перші місяці продажів кабріолета автомобілі будуть пропонуватися з моторами, які багато знають по седану Е-класу. У лінійці буде присутній агрегат потужністю 184 к.с, який присутній в якості силової установки в Е200. Ще один агрегат, який буде доступний для кабріолета - двигун з потужністю 245 «конячок». Його виробник встановлює на Е300. Дістанеться відкритого Е-класу і силова установка від Е400, яка розвиває 333 к.с. Разом з ним Е-клас у відкритій версії отримає систему повного приводу. Дизельна версія кабріолета буде мати мотор 194 к.с., який встановлюється на седан Е220 D. Всі агрегати будуть працювати з 9 ст. «Автоматом».

Крім відкритого верху виробник запропонує три варіанти підвіски. Для кабріолета Мерседес Е-класу буде доступна стандартна і адаптивна, а крім них ще й пневматична підвіска. З купе оновлений кабріолет об'єднує те, що дорожній просвіт буде у нього такий же. Тобто, на 15 мм менше, ніж у седана.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються