Вибираємо шини для BMW

Купуючи нові шини для своєї шини, ми постійно не можемо визначитися що купити. Які шини нам купити: вузькі або широкі, низькі або високі.

Виробники покришок в основному рекомендують нам кілька типо-розмірів шин призначених для установки на оригінальну модель авто. Вибираючи конкретний типо-розмір потрібно операется на наступні параметри: сезон покришок, матеріал дисків; потужність двигуна автомобіля.

Коли ви вибираєте шини, потрібно обмежитися моделями, розміри яких рекомендовані заводом-виробником. Покришки це стандартний аксесуар для BMW http://suvauto.com.ua/category/bmw-accessories/ , який можна придбати тут http://suvauto.com.ua . Встановлення шин неподходяще маленької ширини або висоти робить автомобіль жорсткіше. Значно збільшується навантаження на вузли підвіски і підшипники, далі виникають небажані пошкодження диска колеса. Коли покришка в ширину або висоту більше рекомендованої виробником, якщо різко повернути кермо - вона швидше за все буде тертися об нерухомі частини кузова і важелі підвіски. Установка на машині покришок, розміри яких не рекомендуються виробником веде до погіршення управління авто, спотворення показань спідометра і швидкого руйнування шин.

Вибір шини рекомендованого розміру

Коли вибираєш покришки, потрібно враховувати певні особливості шин. Покришки широкого формату гарантують збільшене пляма має контакт колеса з дорогою. На авто, яке оснащено широкими шинами значно легше входити в повороти на великій швидкості. Ці покришки забезпечують найкращі показники в гальмуванні і розгоні. Шини широкого формату коштують значно дорожче, збільшують витрата палива і вага авто. Стаёт значно швидше ефект аквапланування ( «пливе машина», потрапляючи в калюжу, стає некерованою). Дуже часто на потужний і швидкий автомобіль ставляться покришки широкого формату, а на авто економ-класу - вузького.

За що ми платимо?

Ціна шин будь-якого розміру, вироблених різноманітними виробниками, може в значній мірі відрізнятися - в півтора і більше разів. Чи потрібно переплачувати?

Візуально дешеві і дорогі покришки можуть бути дуже схожі. Але шини високого цінового діапазону зроблені по більш нових технологій і з матерії на багато кращої якості. Конструктивні особливості, спеціально створений склад гуми і корду в великій мірі покращують найважливіші характеристики покришок. Вага шини стає невеликим, з цього випливає те, що збільшується автомобільна динаміка. Паливний витрата стає менше, а пробіг покришок стає більше. Шини високого цінового діапазону значно менше шумлять. Авто кращає керованим, ставати менше тривалість гальмівного шляху, а це значить, що стає вище рівень безпеки.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються