Mitsubishi

Українські ціни Mitsubishi L200 нового покоління оприлюднені офіційно

Найдоступніша і проста комплектація пікапа L200 має в оснащенні кондиціонер, трансмісію Easy Select. Також вона комплектується системою допомоги при підйомі. У салоні присутні фронтальні подушки безпеки.
Читати далі →

Новий Мітсубісі АСХ показали в Женеві (фото)

Новий Мітсубісі АСХ 2019 модельного року офіційно представили в Женеві. Очікувана процедура рестайлінгу Mitsubishi ASX нарешті то відбулася. У переддень поновлення шини з надр автовиробника прийшла інформація про основні зміни, які відбудуться з зовнішністю цієї моделі.
Читати далі →

Mitsubishi Pajero Sport українського складання, чому тільки дизель?

Класичних рамних позашляховиків з кожним роком все менше. Покупці вибирають все частіше кросовери з несучим кузовом, які максимум готові довести вас до дачі. Виробники виводять на ринок нові покоління, здавалося б легендарних "пройдисвітів", але головних позашляхові атрибути йдуть в історію. Нічого не поробиш, ринок диктує нові умови комфорту.
Читати далі →

Новий Мітсубісі АСХ 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Mitsubishi ASX

Новий Мітсубісі АСХ 2019 модельного року доступний українським покупцям вже зараз. Після деякого відсутності Mitsubishi ASX на українському ринку машина з'явилася трохи в зміненому форматі. Правда відсутність вітчизняного складання роблять вартість машини дещо завищеною. Особливо на тлі конкурентів, які виробляються в Росії.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються