Mazda

Завод Mazda у Владивостоці продовжує розширювати виробництво

Віце-президент Mazda Motor Corporation Юджі Накаміне розповів журналістам, що виробництво у Владивостоці знову розширять. Для цього на автомобільному заводі запустять складання сучасних бензинових двигунів SkyActiv-G. Уже сьогодні в Приморському краї збирають моделі Мазда 6 і кросовер Мазда СХ-5. Що стосується силових агрегатів, то на початковому етапі будуть збирати близько 50 тисяч моторів.
Читати далі →

Найближчим часом може з'явиться новий кросовер - Mazda CX-4 (фото концепту)

Тизер концепту від компанії Mazda кілька днів тому з'явився в мережі. Дебют нового кросовера пройде у вересні. Однак поки не ясно, чи варто в планах даного виробника запуск кросовера в серію. Якщо в компанії ухвалять рішення відправити концепт Mazda CX-4 на конвеєр, тоді автомобілю доведеться конкурувати з BMW X4.
Читати далі →

Чи варто купувати стару Mazda CX-7, які проблеми очікують при експлуатації

У СНД всі звикли до високої якості японських автомобілів, особливо таких як Мазда. Але чи все так добре, як здається. Сьогодні розберемо які проблеми очікують покупця вживаного кросовера Mazda CX-7. Приємний зовнішній вигляд, зручний салон, потужний мотор і розповіді про чудесне якості цього автомобіля можуть спокусити будь-якого покупця. Однак якщо автомобіль такий хороший, навіщо його продають?
Чи варто купувати стару Mazda CX-7?

Mazda українського складання потрапили під відкличну компанію через стекол

У СНД відкличні компанії за виявленими дефектами проводять в усіченому вигляді, або взагалі не проводять. Однак на Заході, особливо в США, виробник відкликають автомобілі мільйонами, що б усунути ту чи іншу проблему. Таке завзяття на американському ринку пояснюється незалежною судовою системою, яка забезпечує законні права споживачів і може серйозно покарати недбайливого автовиробника. Але в СНД все по іншому.
Mazda українського складання потрапили під відкличну компанію через стекол

Новий кросовер Mazda CX-3 з дизелем показали в Європі

mazda-cx-3-2015

Компактний кросовер Mazda CX-3 вже презентували публіці в США. Там покупцям буде доступна бензинова версія з силовим агрегатом Skyactiv-G робочим об'ємом 2 літри (150 к.с.). На європейське автошоу в Женеві японці привезли дизельну версію кросовера Мазда. Європейський ринок традиційно віддає перевагу дизельні економічні мотори, коли як в США ситуація зворотна.
Новий кросовер Mazda CX-3 з дизелем показали в Європі

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються