UAZ

Новий УАЗ Патріот 2019 года фото, відео, ціна, технічні характеристики UAZ Patriot

УАЗ Патріот 2019 роки знову пройшов процедуру оновлення. Виробник проводить рестайлінг моделі в останні роки досить часто. Тим самим ведеться постійна робота по вдосконаленню конструкції, зручності і комфорту UAZ Patriot. Машина нового модельного року однозначно краща за стару. І не забуваємо про непримиренну боротьбу за якість збірки, яка за останній час вийшла але новий рівень.
Читати далі →

УАЗ Патріот 2018 комплектації і ціни, фото, відео, характеристики

UAZ-Patriot-2018-cena-i-komplektacii

Український позашляховик УАЗ Патріот в 2018 продовжив рости в ціні і пропонувати покупцям все нові комплектації. Вартість UAZ Patriot в топових версіях з пакетами позашляхових опцій впевнено переступила мільйон рублів. Виробник активно впроваджує всі нові електронні системи і сучасний функціонал. Але конструктивно поки серйозних зрушень не передбачається. Якщо не брати до уваги постійних розмов про нове покоління позашляховика.
Читати далі →

Новий УАЗ Патріот 2018 модельного року фото, ціна, характеристики оновленого UAZ Patriot

Новий УАЗ Патріот 2018 модельного року продовжив свій шлях поступового оновлення. Український позашляховик останнім часом оновлюється практично щороку, а то й півроку. UAZ Patriot отримав нові комплектації, ціни, набір електронних систем. Якщо зовні модель змінилася не сильно, що можна побачити на фото, то в салоні провели істотну модернізацію. Але про все докладніше в їхній статті.
Читати далі →

Новий кросовер УАЗ-3170 (фото) може з'явиться в 2020 році

Чергове фото нового кросовера УАЗ, який може вийти в 2020 році під індексом УАЗ-3170 підриває мережу! Повнорозмірний безрамний кросовер від ульяновського автозаводу засвітився на фотографії в закритому від сторонніх очей приміщенні автозаводу. Чіткість фотографії прототипу УАЗ-3170 залишає бажати кращого, проте можна розглянути практично всі деталі.
Читати далі →

Подовжений УАЗ Карго стане конкурувати з Газелями

На Ульяновському автозаводі вирішили освоїти нову нішу - 1.5 тонних розвізних вантажівок. Полуторка від УАЗ буде створена на базі звичайного Патріота, точніше його вантажної версії. Правда для збільшення вантажопідйомності буде збільшена довжина шини за рахунок нової рами. А кабіна від того ж Патріота отримає цікаве виконання. Замість двох окремих крісел, в двох дверний кабіні тепер можна буде посадити трьох осіб.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються