Новий Citroen С1 Airscape 2014 року, фото, технічні характеристики

Нове покоління своєї найменшої моделі - С1 представив французький концерн Citroen. На автосалоні в Женеві відбувся дебют французької малолітражки. Нова версія Airscape з відкритим верхом - одне з нововведень нової моделі.

Зміна поколінь, проведена виробником, як і очікувалася, привела до зміни дизайну. У новому стилі бренду оновлений С1 отримав передню частину. Що підтверджують фото Citroen С1 2014 модельного року в їхній статті.

Цікаві двосекційні фари тепер прикрашають екстер'єр нового Сітроен С1. В округлих формах вони були виконані, що, як в компанії вважають, буде привертати увагу оточуючих. Вертикальні світлодіодні фари (LED) денного світла вбудовані в передній бампер. Скляна кришка багажника і прямокутні ліхтарі надають оригінальність задньої частини автомобіля.

Забарвлення кузова Citroen С1 в два кольори, тепер ця нова фішка автомобіля. Це забезпечує автомобілю більш привабливий вигляд. З самого початку продажів крім 8 доступних відтінків можна вибрати автомобілі з двоколірними кузовами. Дивимося фотографії нового Сітроен C1 2014 модельного року.

У кузовах трьох- і п'ятидверний хетчбек доступний новий Citroen C1 2014. Крім цього новий автомобіль буде пропонуватися і у варіанті з відкритим верхом Airscape. Двоколірна забарвлення кузова доступна і для нього. В один з трьох кольорів може бути пофарбований м'який тканинний верх, який має розміри 800х760 мм: чорний, сірий або червоний.

Технічні характеристики новий Citroen C1 2014 модельного року такі. Однакові габарити мають, як трьох, так і п'ятидверний хетчбеки: довжина 3,46 м, ширина 1,62 м, висота 1,45 м. Скромні габарити нової шини і присутність в її оснащенні електричного підсилювача керма забезпечили даному автомобілю радіус повороту 4,8 м. Обсягом в 196 літрів має багажне відділення. Доступ в багажник полегшений завдяки тому, що є шторка, яка відкидається разом з відкриттям задніх дверей. Обсяг багажника збільшується до 750 л, якщо задні сидіння скласти.

Більше різних систем і технологій отримав в новому поколінні Citroen C1. Завдяки їм життя водія помітно спрощується. Серед них виділимо 7-дюймовий сенсорний дисплей з функцією Mirror Screen. Завдяки йому у водія є можливість для синхронізації свого смартфона з екраном. На основному дисплеї системи можна запускати додатки смартфона. Крім цього в оснащенні автомобіля присутній і безключевого доступ і запуск двигуна, камера заднього виду. Ще серед систем в даному автомобілі є автоматична система кондиціонування, підігрів сидінь і інші опції.

На 4 кг легше стала задня підвіска автомобіля. В її конструкції з'явилися пружини і амортизатори нового виду. Крім цього тепер в її конструкції присутній стабілізатор поперечної стійкості більшого діаметру. Це позитивно повинно позначитися на комфорті підвіски і керованості Citroen С1 2014.

Два мотора на вибір пропонуються для нового Citroen C1: двигун робочим об'ємом 1,0 л розвиває потужність 68 к.с. і агрегат робочим об'ємом 1,2 літра, який в змозі розвивати потужність 82 к.с. З 5-ступінчастою механічною КПП або роботизованою коробкою ETG (Efficient Tronic Gearbox) можуть агрегатуватися обидва мотори. На автосалоні в Женеві відбулася світова прем'єра нового покоління Citroen C1. Там же був показаний одноплатформеннік Сітроена модель Пежо 108 нового покоління. Крім того, представили таку ж версію з м'яким верхом Peugeot 108 TOP.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються