Машини Додж - легенда американської автомобільної промисловості

Американський автопром серйозно відрізняється від європейського і японського, не кажучи вже про китайський. Місцеві автомобільні концерни в першу чергу працювали на місцевого споживача. Якщо японці і корейці пішли по шляху копіювання, так само як і китайці. Те американські виробники розвивалися самі по собі, особливо це помітно в дизайні і взагалі до підходу до створення автомобіля.

Сьогодні поговоримо про марку Dodge, яка старше за все їхного вітчизняного автопрому разом взятого. Брати Додж заснували свою компанію по випуску автозапчастин ще в 1900 році. Перші власні машини з'явилися вже в 1914 році, а в 1928 компанія була поглинена гігантом Крайслер, але сам бренд залишився незалежним. Крім того, з'явилося підрозділ Ram випускає пікапи, вантажівки та комерційний транспорт. Вже до 1920 року компанія Dodge була другою після Форда. Але незабаром обидва брата засновника померли і виробництво перейшло в руки інших людей.

Багато часу пройшло з тих пір, тепер автомобілі американської марки можна зустріти і в Росії. Сьогодні в СНД є кваліфіковані фахівці здатні провести діагностику автомобілів Додж і подальший ремонт http://dodge-motor.ru машин даної марки. В основному прихильники цього бренду везуть автомобілі в приватному порядку з-за океану. Власне, їх навіть не лякає не настільки розвиненою сервіс, як наприклад у Форда.

До речі, перші Dodge з'явилися в СРСР ще під час Другої світової війни. Тоді великі джипи Dodge WC і WF вантажопідйомністю 750 кілограм відправлялися по ленд-лізу. Після війни Додж зосередився на цивільних автомобілях. У 1960-70-х роках з'явилися легендарні моделі Challenger і Charger, за якими досі полюють колекціонери і фанати мускул-карів.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються