Відкриття заводу Мерседес в Солнечногорську (Єсипова)

Сьогодні відбудеться відкриття заводу Мерседес в Солнечногорську. Точніше в Солнечногорском районі Московської області в індустріальному парку Єсипова. Новий завод Mercedes-Benz в Росії отримав назву "Московія". Очікується, що на урочисту церемонію приїде сам В.В. Путін.

Складальний завод Мерседес, в який за різними даними було вкладено понад 250 мільйонів євро буде випускати близько 25 тисяч шин німецького автоконцерну в рік. Більше тисячі жителів Підкраков'я отримають роботу, а місцевий бюджет податкові надходження. Попередньо відомо, що будуть випускатися 4 моделі і безліч їх модифікацій.

Перші кузова Мерседес зварені в Підкраков'ї

А ось і готовий Мерседес-Бенц українського складання

Першим автомобілем зійшов з конвеєра стане седан Е-класу. Потім планують налагодити складання кросоверів і позашляховиків GLE, GLC і GLS. Що стосується самого виробництва, то на підприємстві будуть зварювати готові кузова, фарбувати і проводити збірку. А двигуни і трансмісія в зібраному вигляді будуть надходити з німецького заводу в Штутгарті. Завдяки поставкам з Німеччини покупцям запропонують широку гаму бензинових і дизельних моторів і різних коробок передач і варіантів трансмісії.Ще взимку цього року стало відомо, що українські органи технічного контролю видали для Mercedes-Benz Е-класу Схвалення типу транспортного засобу (ОТТС). З документів доступних у відкритій базі Росстандарта стала зрозуміло, що Мерседес збирається випускати не один седан Е-класу, а масу всіляких модифікацій в кузовах універсал, купе і навіть кабріолет. Більше 20 різних версій з повною моторної гамою, аж до самих потужних версій AMG.

Будівництво заводу почалося в 2017 році, вже в кінці 2018 всі корпуси були закінчені і почалися поставки обладнання для штампувального, зварювального і фарбувального цехів. Плюс почалася налагодження головного конвеєра із застосуванням технології рівня "Індустрія 4.0". Нова технологія дозволить збирати на одній лінії абсолютно різні моделі.

Ще більше інформації з'явиться ближче до вечора 3 квітня, коли Мерседес оприлюднить свої подальші плани і озвучить конкретні цифри. Першим новий завод називати неправильно, оскільки компанія вже збирає мікроавтобуси Sprinter в Нижньому Новгороді і співпрацює з виробником вантажівок КАМАЗ. До сьогоднішнього моменту Мерседес не наважувався зайнятися виробництвом, саме легкових машин, обмежуючись проектами по збірці комерційного транспорту.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються