Lexus

Лексус готує оновлений кросовер Lexus NX 2018 до прем'єри

До екватора свого життєвого циклу вже добрався кросовер Lexus NX, який представляє собою паркетник компактних розмірів. Тому цілком закономірним стало те, що японська компанія зважилася на проведення рестайлінгу цієї моделі. Через місяць в Китаї пройде світова прем'єра новинки.
Читати далі →

Компактний кросовер Lexus UX може встати на конвеєр

Минулої осені японський виробник Lexus показав прототип Lexus UX. Увагу до себе концепт привернув не тільки технологіями, які використовувалися в ньому, а й вельми екстравагантною зовнішністю. Зараз же стало відомо про те, що у цього концепту є високі шанси потрапити на конвеєр.
Читати далі →

Купе Lexus LC 500 отримав український цінник

Lexus LC 500 з V-подібним 8-циліндровим атмосферником потужністю 477 кінських сил і 10-діапазонним автоматом тепер можуть купити і росіяни. Дилери будуть пропонувати суперкар всього за 7 млн ​​886 тисяч рублів. Можна звичайно заощадити і взяти 450-сильний BMW 650i xDrive за 5 млн 390 тисяч рублів. Або розщедриться на безкомпромісний 455-сильний Mercedes S 500 4Matic за 8 млн 450 тисяч рублів. У будь-якому разі тепер у українських громадян з'явився гідний вибір автомобілів.
Читати далі →

Моделі Lexus виявилися найбільш затребуваними в преміум-класі

Перше півріччя 2016 року для автомобільного ринку виявилося непростим періодом. Масовий сегмент продовжує стискатися, а ось в преміум-сегменті з'явилися несподівані лідери. Так за підсумками 6 місяців продажів з'ясувалося, що заможні покупці віддають перевагу моделям Lexus. Найбільш затребуваним виявився кросовер Лексус RX, який вибрали 3734 покупця. Зростання продажів нової моделі склав близько 2.5 раз!
Читати далі →

Новий Лексус РХ ціна, фото, відео, комплектації, технічні характеристики Lexus RX 350

foto-Lexus-RX-2016-new

Новий Лексус РХ 2016 модельного року показали в квітні минулого року на автосалоні в США. Четверте покоління Lexus RX отримало абсолютно новий зовнішній вигляд, інтер'єр, технічну начинку і зовсім іншу більш сучасну платформу. У Росії сьогодні можна купити новий РХ без особливих проблем, адже виробник не став мучити їхних фанатів кросовера тривалим очікуванням.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються