Subaru

У Subaru Tribeca з'явилася гідна заміна

У 2005 році в США надійшов у продаж великий 7 місцевий кросовер Subaru Tribeca. Модель спочатку розробляли саме для північноамериканського ринку. Навіть виробництво розмістили на заводі Субару в місті Лафейетт (штат Індіана). Але модель в Америці не пішла.
Читати далі →

Новий Субару Форестер 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Subaru Forester

Новий Субару Форестер 2019 модельного року вже доступний український покупцям. Досить дорогий Subaru Forester відрізняється від інших кросоверів не тільки цінником, але і унікальними технічними характеристиками. Оппозітниє двигуни і унікальна система повного приводу. У п'ятому поколінні шини додалося ще і маса електроніки. Але про все по порядку.
Читати далі →

Новий Субару Форестер 2018-2019 роки фото, відео та інші подробиці

subaru-forester-2018-new

Нове 5 покоління Субару Форестер 2019 модельного року представлено офіційно в США. У їхній статті ви знайдете перші фотографії і навіть відео огляд новинки, а також відомості про технічні характеристики нового Subaru Forester. Але про все по порядку.
Читати далі →

Кліренс Субару Форестер, дорожній просвіт Subaru Forester різних років випуску

Дорожній просвіт Субару Форестер або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Subaru Forester і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Японці показали новий універсал Subaru Outback

Вкрай складна задача - відрізнити нове покоління популярної моделі від попередника. Зате змін, які оці не помітні, в автомобілі предостатньо. Дизайнери компанії, працюючи над новим Outback, серйозно взялися за інтер'єр і кардинальним чином поліпшили його. Додатково до цього в автомобілі з'явилися цікаві опції.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються