UAZ

УАЗ Патріот технічні характеристики, розміри, витрата палива, двигуни UAZ Patriot

uaz-patriot-2015-foto

Новий УАЗ Патріот технічні характеристики якого цікавлять багато потенційних покупців, для бюджетного позашляховика є непоганими. Якщо врахувати, що повнопривідні іноземні конкуренти коштують недосяжно дорого, то Patriot стає безальтернативною шиною, якщо не брати до уваги його конкуренти дуже старі і напевно вбиті іноземні позашляховики.
Читати далі →

УАЗ Патріот 2016 модельного року перспективи розвитку UAZ Patriot

new-uaz-patriot-2016-shpionskie-foto

Перспективи розвитку УАЗ Патріот в першу чергу пов'язані з запуском нової модифікації Patriot влітку 2016 року. Нова модель УАЗ-3170 (фото) повинна залучити нових покупців і суттєво поліпшити якість складання моделі. За попередніми даними головне, що зміниться в перспективному УАЗику, це звичайно новий бензиновий мотор ЗМЗ.
Читати далі →

УАЗ Патріот дизель ЗМЗ 51432 найсвіжіше про дизельному UAZ Patriot

UAZ-Patriot-2015-dizelniy-dvigatel-zmz

УАЗ Патріот дизель ЗМЗ 51432 з'явився ще в 2011 році. Але за кілька років свого існування мотор не став популярний. Обсяг продажів дизельних UAZ Patriot постійно скорочується складаючи всього кілька відсотків від загального числа проданих позашляховиків. Наші громадяни вибирають перевірений роками бензиновий мотор. Ненажерливість бензинового мотора лікується установкою ГБО для роботи на газу. Сьогодні на ульянівському заводі взагалі хочуть відмовитися від дизеля. Швидше за все це станеться з появою нового бензинового більш економічного мотора.
Читати далі →

Двигун УАЗ Патріот ЗМЗ бензин, дизель UAZ Patriot характеристики

benzinovyi-dvigatel-uaz-patriot-2015

Двигун УАЗ Патріот ЗМЗ бензин об'ємом 2.7 літра видає 128 к.с. при моменті, що крутить 210 Нм. Другий двигун з яким сьогодні продають UAZ Patriot, це дизель об'ємом 2.2 літра потужністю 114 к.с. при 270 Нм крутного моменту. Дизель так само збирають на ЗМЗ (Заволзький моторний завод). Сьогодні докладніше поговоримо про ці силові агрегати для вітчизняного позашляховика.
Читати далі →

Витрата палива УАЗ Патріот бензин, витрата дизельного UAZ Patriot

rashod-topliva-uaz-patriot-2015

Витрата палива УАЗ Патріот питання досить складне. Адже у одного і того ж "Патріка" витрата палива на сотню може мати відчутні відмінності, це залежить від безлічі факторів. Витрата палива бензинового Patriot може легко варіюватися від 15 до 30 літрів. Ви запитаєте чому такий розкид? Ось про це ми поговоримо докладніше.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються