Infiniti

Інфініті ФГ 35 Телефон: (QX70) ціна, фото, відео комплектації, технічні характеристики Infiniti FX 35 (QX70)

Infiniti-QX70-2016

Інфініті ФГ 35, який сьогодні називається QX70 з'явився в СНД ще до початку офіційних продажів. При тому перші FX 35 були ще й з правим кермом. Але основний потік спортивних кросоверів з унікальним дизайном в Росію привезли із вторинного ринку США за часів, коли долар коштував близько 30 рублів. Американців Інфініті ФГ 35 на вторинному ринку і зараз повно. Такі шини легко відрізнити по задній кришці багажника, яка має нішу під невеликий квадратний номерний знак, тому українські номери туди просто не поміщаються.
Читати далі →

Новий Infiniti Q30 фотографії самого маленького хетчбека Інфініті

Компанія «Інфініті» в ході автошоу у Франкфурті здивувала своєю новинкою. Вона представила серійну модель, що відрізняється компактними розмірами, що для даного виробника абсолютно не властиво. Новинка отримала назву Q30. Собою вона являє хетчбек, який має родинні зв'язки з А-класом «Мерседеса».
Читати далі →

Інфініті Q70 отримає нову комплектацію Premium Select фото

В ході виставки дизайнерів, яка пройшла в США, в містечку під назвою Пеббл-Біч, люксовим брендом Infiniti була представлена ​​новинка, яка незабаром з'явиться на ринку - Q70 (фото додається) в новій модифікації. Серед представників даної лінійки новинка стане найрозкішнішої. Уже відомо про те, що продажі автомобіля компанія планує почати в кінці поточного року.
Читати далі →

"Заряджений" седан Infiniti Q50 Eau Rouge отримає двигун Nissan GT-R фото

З'явилася інформація, що в компанії Infiniti працюють над створенням двухдверной моделі купе на основі концепту Infiniti Q50 Eau Rouge. Планується, що на ринку купе від Інфініті складе конкуренцію BMW 4 серії. При певних умовах в якості силового агрегату в новій моделі може бути використаний мотор від Nissan GT-R.
"Заряджений" седан Infiniti Q50 Eau Rouge отримає двигун Nissan GT-R фото

Infiniti Q80 Inspiration - новий флагман компанії

Для паризького автосалону преміальний бренд Infiniti приготував новий концепт. Він отримав назву Q80 Inspiration. Від всіх автомобілів, що входять в модельний ряд, він відрізняється не тільки великими розмірами, але і типом кузова.
Infiniti Q80 Inspiration - новий флагман компанії

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються