Porsche

Новий Порше Кайен 2018 года фото, відео, характеристики, ціна Porsche Cayenne нового покоління

Новий Порше Кайен 2018 роки вже можна замовити в Росії. Нова модель Cayenne стала ще більш ефектним, динамічним і ефективним авто. Один тільки практично повністю алюмінієвий кузов чого вартий. Не кажучи вже про легендарних двигунах і просунутої трансмісії. У сьогоднішній статті вас чекають фотографії новинки, детальні технічні характеристики і звичайно ціни і комплектціі на Кайен нового покоління.
Читати далі →

"Заряджений" Porsche 911 не отримає механічною КПП

У компанії Porsche готуються випустити на ринок культову модель 911-ою в самій «злий» модифікації. За вже сформованою традицією на багажник нова модель отримає шильдик GT2. Не виключається можливість того, що суперкар, який незабаром буде представлений, виявиться серед всіх версій 911-их самим швидкісним.
Читати далі →

Porsche Cayenne отримає потужну гібридну версію

Вседорожник Cayenne нового покоління компанія Porsche активно випробовує вже протягом декількох останніх тижнів. Саме ця обставина і дозволило проникнути в мережу важливою технічною інформацією, що стосується новинки. Відштовхуючись від неї, можна говорити про те, що за зразком сімейство Panamera в компанії будуть вибудовувати сімейство Cayenne нового покоління.
Читати далі →

У компанії Порше задумалися над заміною моделі Porsche 918 Spyder

Для компаній Aston Martin і Mercedes АMG завданням найближчих років стало будівництво гіперкарів. Створенням таких автомобілів вони зацікавилися по тій причині, що у більшості конкурентів вони вже були присутні в лінійці. В таких умовах компанії Porsche доведеться докласти певних зусиль для того щоб не опинитися в становищі наздоганяючої.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються