Skoda

Новий Шкода Камікі 2019 (фото), коли з'явиться в Росії?

У керівництві чеської компанії відмовилися від ідеї довго мучити шанувальників марки очікуванням старту нової моделі компактного кросовера Шкода Камікі 2019. «Годувати тизерами» фанатів теж не стали і представили "вживу" найочікуванішу європейську новинку цього року. Новий кросовер Skoda Kamiq представили офіційно в рамках Женевського автосалону.
Читати далі →

Кросовер Skoda Kamiq засвітили ще до Женевського автосалону

До моменту запуску в серію нової моделі чеської компанії на європейському ринку залишилося не так багато часу. Проте, виробник продовжує проводити регулярні тести свого бюджетного кросовера Шкода Камікі. Саме під час одного з випробувань Фотошпигуни і змогли у всіх деталях розглянути зовнішність нового кросовера.
Читати далі →

Новий Шкода Карок 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Skoda Karoq

Новий Шкода Карок з'явиться в Росії вже в 2019 році, про що заявив представник Skoda в Росії Ян Прохазка. Поки йде узгодження місця для складання нової моделі. Адже для забезпечення конкурентної ціни чехи готові збирати кросовер Karoq саме в Росії. Нову модель будуть виробляти або в Калузі поруч з Шкода Рапід, або в Нижньому Новгороді, де роблять Октавію.
Читати далі →

Шкода Октавія 2017 фото, відео, комплектації і ціна, технічні характеристики

Оновлена Шкода Октавія 2017 дісталася і до Росії. Старт виробництва в Нижньому Новгороді відбувся 17 березня. А вже з 1 квітня дилери приймали замовлення на ліфтбек вітчизняного складання. Skoda Octavia досить непогано продається в своєму класі особливо в великих столичних містах. Правда фейсліфтінг спочатку викликав досить багато суперечливих емоцій, про що ми поговоримо трохи нижче.
Читати далі →

Шкода Рапід 2017 фото, відео, комплектації і ціна, технічні характеристики

Рестайлинговая Шкода Рапід 2017 тепер доступна і їхним покупцям. Влітку цього року в Калузі почалося виробництво оновленого лифтбека. Сьогодні поговоримо про позитивні зміни моделі Rapid, покликані привернути до автомобіля нових споживачів. Конкурувати чеському авто доводиться в основному з німецьким Поло седан . Обидві шини створені на загальній агрегатній базі і збираються на Калузькому заводі концерну VW.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються