Гібридний автомобіль Infiniti стане серійним

Новий спорткар поставити на конвеєр обіцяють в компанії Infiniti. Станеться це повинно протягом найближчих трьох років. Однак він не повинен стати просто невидимою моделлю. У компанії плануються створити спорткар, який буде "чистопородних" електромобілем або являти собою гібрид, в якому будуть реалізовані технології Emerg-E і Essence

Деякі автомобілі, після ДТП набагато простіше продати в скупку авто, ніж відновлювати. Плюс можна отримати страховку. Адже відновлення, в деяких випадках може обійтися дорожче, ніж ціна автомобіля на момент аварії. В цьому випадку викуп авто ідеальне рішення. Вигідна скупка битих автомобілів http://www.skypka-auto.ru/bitye-avto.html без зайвих зволікань і в стислі терміни, подробиці на сайті skypka-auto.ru

Починаючи з 2009 року, ведуться розмови про можливу появу енергозберігаючого спорткара в модельному ряду компанії. Вони почалися з того моменту, коли вперше був представлений концепт Emerg-E. За минулий з того моменту час японцями був побудований не тільки електричний прототип Essence, але і хетчбек Etherea відрізняється своїми компактними розмірами. Саме він ввібрав в себе більшу частину екологічних технологій.

На даний момент у виробника з'явилася визначеність на рахунок концепції майбутньої моделі, яка піде в серію. В інтерв'ю одному авторитетному автомобільному інтернет-порталу віце-президент Nissan Енді Палмер повідомив про те, що основною цільовою аудиторією нової моделі буде азіатська молодь у віці до 30 років, яка проявляється високу турботу про навколишнє середовище. «Деяким варіантом спорткарів Tesla" їм була названа майбутня новинка, але відрізняється більшою експлуатаційною гнучкістю. Ймовірно кажучи про це, представник Nissan мав на увазі збільшену дальність пробігу на одній зарядці.

Поки немає інформації про те, яку силову установку отримає спорткар. Однак вже точно відомо про те, що агрегати Nissan GT-R в новому автомобілі використовувати не будуть. Компромісів клієнти Infiniti не сприймають, а до GT-R є цілий ряд питань, щодо рівня шумоізоляції і жорсткості підвіски.

Відзначимо, що у японській компанії вибір досить широкий. Бензиновим V6 і електромотором з потужністю 160 к.с був оснащений концепт Essence. На відміну від нього Emerg-E мав в якості силової установки два електромотори і бензиновим мотором робочим об'ємом 1,2 л, який забезпечує роботу генератора.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються